Přejít na obsah

Škoda Octavia III facelift


schimmer

Doporučené příspěvky

V 13. 12. 2016 at 14:28, Sabiza napsal:

No uvidíme, jak to bude vypadat… docela teď lituji chudáky firemní, kteří dostanou verzi Active. Třeba takový @_Denis_ si to určitě užije. :D

 

 

Ale kdepak. To už se ve firmě dávno ani nekupuje, navíc jsem byl tehdy nový, tak jsem si to zase odsral. Pokud mě netrefí šlak a vydržím to v té pakárně, kde teď pracuji, tak další auto, ať už to bude OIII FL, nebo O4, bude buď Ambition dovybavený na Style, nebo Style a to bohužel v chrochtáku.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ti do toho nechci kecat a je dost dobře možné, že se mýlím, ale jsi si jistý, že jsou ty proužky 2?
Já mám pořád za to, že ty na fotce viditelné proužky jsou pouhým prolisem v plastu kolem paraboly a že skutečná LED je jednoduchý proužek ve stylu alá FIII úplně vpravo..


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mi dnes jeden známý "od zdroje" říkal, že šéfdesignér dostal od Škodovky interní pokárání za to, co s autem provedl, či přesněji za ty neustávající negativní reakce, i když všechny přesvědčoval, že se tento design bude líbit.

Měl by dostat nakopáno do.. :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se objevilo na stránkách Škodovky toto:
http://www.skoda-auto.cz/news/pages/2016-12-15-octavia-s-novymi-technologiemi.aspx

 

zaujalo mě tam tohle: Při couvání bez přívěsu zase pomůže Manoeuvre Assist: ten při couvání samočinně zabrzdí vůz, jakmile za ním rozpozná překážku.

Tohle vidím tedy poprvé. Nějaké info?? Například zda to bude součástí parkovacích senzorů nebo pouze s Park Assist či Trailer Assist? A bude fungovat s M nebo jen s AP?

Editováno: , autor: luban
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kabaň sice cosi navrhne, ale někdo to musí schválit, nebo ne?

Určitě ano, ale ať už to bylo jakkoli, do výroby se to dostalo..
Bylo mi potvrzeno to, co zde bylo psáno již několikrát, že v reálu je to lepší, ale názor toho konkrétního člověka je, že je to docela děs, jen menší, než na fotkách..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak zase jednoznačně to tam napsaný není, že je to součástí Trailer Assist a při té záplavě těch různých asistentů, čidel a radarů člověk nikdy neví co s čím souvisí a co k čemu patří. A pokud to využívá pouze parkovací senzory tak to klidně může fungovat i pouze s nimi bez jiných Assists né? Na ten manuál to tedy prostě zašlápne přes kvalt (s pomocí ESC nebo tak nějak)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aleši, to je mi jasný, že když je to psané v souvislosti s Trailer Assist, že to k tomu patří, ale nikde není psáno, že to nefunguje už jen s parkovacími senzory (a to by klidně mohlo). A když nemám cukhák, tak na co by mi byl TA. To že to funguje i s Park Assist jsem z tvé odpovědi pochopil samozřejmě taky. Že to není samostatná výbava je také jasné.
Takže jednoduchá otázka: Funguje Manoeuvre Assist i pokud mám pouze parkovací senzory bez TA a PA?  ano - ne
Pokud to víš, tak to sem prosím napiš, pokud to nevíš tak to nekomentuj.  Přesně jak píše Lukason, i drobné informace můžou pomoci, hlavně potom při konfiguraci auta. Né všechno je totiž v konfigurátoru uvedeno, o tom jsem se už sám přesvědčil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Aleš_BX napsal:

 

a proč ti ten od zdroje nepotvrdí kolik tam těch ledkových proužků je, to by tu jistě zajímalo víc lidí

 

 

...protože jsem se ho na to neptal. A pokud se chceš zeptat, proč jsem se ho na to neptal, důvody mám hned 2:

 

1) Je mi to jedno

2) Pokud je tady X-krát popsáno to, co jsem si myslel hned už dle fotky, objevil se obrázek se specifikací obou světel, kde je to rovněž popsáno a potvrdili to také lidé, kteří auto viděli v reálu, přijde mi to asi stejně smysluplné, jako spekulovat v 21. století o tom, jestli je země kulatá, nebo placatá - taky jsi nebyl ve vesmíru, takže nemáš důkaz, ale navzdory tomu je vesměs jasné, že země je kulatá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já tedy zase přidám jednu ověřenou informaci. Dal jsem opět dotaz na infomail Škoda a tady je odpověď:

děkujeme za Váš email a pro funkci Manoeuvre Assist postačují zadní parkovací senzory. Poté je funkce aktivní a vůz samočinně zabrzdí.

Takže na mojí jednoduchou otázku je jednoduchá odpověď: ano

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...