Přejít na obsah

Škoda Octavia III facelift


schimmer

Doporučené příspěvky

před 9 minutami, Martin Bednář napsal:

Koukam ze hodně z vas auto fasuje jako sluzebni. Takze vas to celkem nic nestoji a jeste melete jak to vypada. To je fakt komunismus. Bych vam zmenil firemni politiku a nejakej koreec by to jistil ;o)

 

 

Stojí je to docela dost... musí platit daň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, ale mám trojky jako služebák, barva daná, výbava svým způsobem taky, trávím v tom ročně přes 70 tis. km a koukám na auto moc krát za den, tak bych chtěl něco, co se mi aspoň trochu líbí. A že mám auto v soukr užívání? Taky za to měsíčně platím a přijedu odpo domů a budu si přehazovat věci do soukr auta? 

 

A na druhou stranu nikdo ti nebrání najít si práci, kde je firemní auto v zásadě pracovní pomůcka. ;-) 

 

A taky patřím mezi ty, kteří to bez výběru dostanou, dokonce si nemůžu vybrat ani Golfa. 

Takže jsem zvědavý na finální ceník. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


.. A na druhou stranu nikdo ti nebrání najít si práci, kde je firemní auto..
 

Přesně moje řeč! Já zase nechápu, že má někdo jako OT potřebu komentovat naši rozežranost, když každý má možnosti stejné a nikdo nikomu nebrání najít si práci, kde bude služební auto také standardem..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vubec nechapes. To neni o potrebe hledani prace kde něco nafasuju. Ale kdyz uz to nafasuju, tak to beru tak jak to je. To na jinym foru brecis, jak se ti nelibi nafasovanej telefon, nebo nafasovanej notebook, nebo nafasovany monterky?
Jo az budes ve firme sef, tak budu chapat, ze ta nova Audi A8 cos nafasoval se ti nezda, pripadne ze bys rad vymenil nafasovanyho ridice.
Ale konkretne ty tady pomalu v kazdym druhym prispevku div nezvracis, co to ta Škodovka vyrobila za paskvil. A kvuli takovejmhle moudrum me konkretne tohle tema prestava bavit. Jasne, muzes rict, tak to necti, nebo sem nelez.
Ale rad bych si precetl neco noveho a užitečného o faceliftu Octavie. Sam jsem s ni v roce 1996 zacinal. Byla to moje jediná oktavka a rad na ni vzpominam. A i proto octavii fandim. Ale misto neceho k tematu tady ctu opakujici se vykriky, jak je facelift hroznej. Jednou by to stacilo ne? A mozna to pak muzes sem dat podruhy, az ji uvidis nazivo v realu. Takhle ses jak malej Pepík, kterej breci nad obrázkem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 9 hodinami, _Denis_ napsal:


Přesně moje řeč! Já zase nechápu, že má někdo jako OT potřebu komentovat naši rozežranost, když každý má možnosti stejné a nikdo nikomu nebrání najít si práci, kde bude služební auto také standardem..

A kdo vám brání sehnat si práci, kde se nefasují Octavie? ;)

 

Abychom nebyli uplně mimo téma, trochu srovnání:

Poorovnani.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Martin Bednář napsal:

Koukam ze hodně z vas auto fasuje jako sluzebni. Takze vas to celkem nic nestoji a jeste melete jak to vypada. To je fakt komunismus. Bych vam zmenil firemni politiku a nejakej koreec by to jistil ;o)

 

 

Stoji to dan. A to ze muzu auto pouzivat jeste neznamena, ze k nemu budu nekriticky. Ja bych si treba OIII sam pro sebe s timto podvozkem nekoupil. Ma svoje klady, svoje zapory.

 

Na druhou stranu souhlasim, ze zhnuseni z cinskeho FL staci vyjadrit a neopakovat to furt dokola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měli raději soustředit činnost na interiéru. Kvalitnější plasty, co nerezonují a necvakají. Vylepšit audio poslech a zrušit už konečně halogeny. To je krok zpět. A ne řešit masku. Jak je vidět, stejně se toho moc vymyslet na vzhledu nedalo. Museli by překopat celé auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi budu trapnej :) .. ale .. proc by rusili halogeny? někdo nekoho nuti je kupovat? Potrebujeme vodit za rucicku? klidne at tam davaj svicky, pokud to bude splnovat předpisy... je prece na zakaznikovi ... co si vybere. a takhle ma moznost si vybrat mezi drazsim a levnejsim. kdyby tam byly jenom xenony, tak zas budete prskat "jeee, oni to o 20 zdrazili ... ti jsou ale osklivi".

 

a co se plastu tyka.. co si mam prosim představit pod pojmem "kvalitnejsi plast" ? slychavam to u skodovek nekdy tak od dob fabie I (dřív jsem auto nemel) .. a fakt jsem neprisel na to, co to je ... dovedu to pochopit (ale jen lehce) u rapidu a dalších, které tu pristrojovku mají z tvrdého plastu ... nicmene, v rapu jsem to mel .. vizualne to nepoznas od mekkyho. nevrzalo to o nic vic, nez ted oktávka .. a jak často na pristrojovku sahas? ja jednou za uh rok, takze to, ze je tam tvrdej plast... bylo tak nejak naprosto .. neudlezite.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak.. Klidně ať jsou tvrdé, když budou vypadat hodnotně, nic nebude vrzat a rezonovat a stykové plochy (třeba právě dveře) budou příjemné a ne jako kámen..
On je totiž paradox, jak se to vyvíjí: OI měla dveře celé měkčené, jediným místem z tvrdého plastu byly kapsy ve dveřích, madla a samozřejmě pak kryty repráků a tak.. Uprostřed byla měkčená látka.
OII přišla se změnou, spodní část už byla tvrdá, ale 1/4 dveří pořád měkčená a uprostřed pořád velký kus měkčené látky. Až ke konci výroby se vzadu objevily celoplastové tapecy, ale látka pořád zůstala.
No a OIII? Ten proužeček měkčeného plastu nahoře a to jen vepředu ani nestojí za řeč. A látce ustoupil další tvrdý plast s kousíčkem koženky..
Takže OIV =..? Budou tam vůbec dveře, nebo už to bude bugyna?

Ale s halogeny souhlasím. Ono nemůže být zcela průměrná OIII lepší, než o třídu lepší a větší auta. Souhlasím, že v rámci bezpečnosti by se se světly mělo něco udělat, ale dokud bude mít konkurence halogeny, je blbost, aby zrovna Škodovka (a teď nemyslím ani to, že jsou v jakémkoli pokroku tak 5-10 let pozadu) halogeny neměla..

Ale jinak to samozřejmě nemyslím vůbec špatně, je to skvělé, krásné a povedené auto a já jen hledám chyby, protože jsem trapný a závidím, nic víc ;)





Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...