Jump to content
Sign in to follow this  
sk0d@

Rebricek 50 aut: Tieto maju najlepsie brzdy

Recommended Posts

Zaujimavy test, ktory zaroven poukazuje na skracovanie brzdnej drahy pri kazdej novej generacii aut / pneu.

Rapid na 36. mieste

http://autobild.cas.sk/clanok/211901/rebricek-50-aut-tieto-maju-najlepsie-brzdy

https://www.adac.de/infotestrat/tests/auto-test/bremswege_2016/default.aspx?ComponentId=273518&SourcePageId=31770

Edited by sk0d@

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
    Sign in to follow this  

• Similar Content

• By _Denis_
        Prodám originální odtrhovou hranu (spoiler) z Octavie III v barvě bílá Candy (UNI).

Perfektní stav bez poškození, lak takřka 100%. Původně nalepeno (demontováno při lakování 5. dveří - pojistná událost), profesionálně odlepeno strunou autorizovaným servisem. Spodní plocha nese zbytky lepidla v drážce, možno znovu nalepit lepidlem, nebo oboustrannou páskou.  
        PC: 2.000,- Kč + lak (3.000,- Kč).
        Nyní prodám za 990,- Kč

Zájemci prosím pište SZ, nebo volejte. Dotazy rád zodpovím.
        Osobní předání možné na Frýdeckomístecku a po dohodě výjimečně také blízké okolí, jiné lokality možno pokrýt Českou Poštou.
      • By _Denis_
        Prodám 3-ramenný kožený volant pro vozy Škoda s multifunkcí - původem z Octavie III.

Perfektní stav, najeto cca 40.000km. 2 povrchová poškození kůže, jedno vlevo, druhé dole (viz. foto). Plně funkční multifunkce bez jakéhokoli "oleštění".
        Prodávám bez rámečku a bez airbagu.
        Původní cena 3.500,- Kč za volant a 3.000,- Kč za multifunkci.
        Nyní 990,- Kč za volant a 1.490,- Kč za multifunkci.

Zájemci prosím pište SZ, nebo volejte. Dotazy rád zodpovím.
        Osobní předání možné na Frýdeckomístecku a po dohodě výjimečně také blízké okolí, jiné lokality možno pokrýt Českou Poštou.
      • By Oj1337
        Dobrý den,
        Stala se mi klasická nehoda, ruplo/vypadlo vnější lanko ve spolujezdcovích dveřích, sundal jsem tedy tapec a potřebuju vyndat ven centrál, akorát mi nesedí žadný torx, zkoušel jsem torx 40, ten je o malinko menší než bych potřeboval, 45 je pak už velkej, nebo se nejedná o torx? Je to totiž hodně nestandartní velikost, ale koukal jsem na všechny dveře a jsou osazeny úplně stejným typek šroubů, čím jste toto sundavali vy?