Přejít na obsah

Milotec - bodová zadní světla


Petta

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Nechapu, proc vymeslej porad takovy hovadsky designy.

Vezmu origo po faceliftu, vyskladam to z LED a ja jim budu libat ruce.

Nebo přinejhorším tam dát toto http://www.autodoplnky.cz/index1.php?typ=DMA&showid=5760

Problém je v tom, že to asi nebude schválené, stojí to dost peněz ale ta svítívost by nemusela být špatná. Podle mě mají LED světla menší spotřebu, vyšší životnost a rychleji se rozsvítí, tudíž řidič jedoucí za takovým autem při brzdění stačí dřív zareagovat.

Zkusil bych časem na zkoušku koupit aspoň do parkovaček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je dobry akorat tak do tech parkovacek - do zadnich svetel na kteroukoliv pozici jsem to zkousel, svitivost je katastrofalni, naprosto nepouzitelna.

Anebo zkusit toto: Z lamp vyndat žárovky, otvory zatmelit, nechat znova vychromovat a potom postupně vyvrtávat malé otvory pro LED. Pak koupit nějaký LEDky se širokým rozptylem a velkou svítívostí, pozapojovat to... a je to. -_-:rock:

Urob si sám. Akorát ti za chvilku naskáče 12 bodů. :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je dobry akorat tak do tech parkovacek - do zadnich svetel na kteroukoliv pozici jsem to zkousel, svitivost je katastrofalni, naprosto nepouzitelna.

Souhlas,taky jsem je tam nacpal a ještě rychleji vyndal.Použití oranžové do blinkru snad ještě víc než katastrofální.Vlastně jsem to nějaký čas nechal v couvačkách,ale tam zase postupně začaly umírat diody tak šly taky pryč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...