Přejít na obsah

2.5 TDI Spadl vykon- Traktorovy zvuk


Raptile

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, Raptile napsal:

Nadělaté vědu,  udělám si to sám a vím že to mám pořádně udělané, a navic co chcete skazít na čerpadle, které je pokažené. A nejsem aní první ani poslední co to čerpadlo rozebral a navic někteří si ho ji opravily. Neřikám že čerpadlo rozeberu a opravim sám ale kouknout co je za chybu a popřípadě dat na stolici..... Se tu ohrnujete domacimá kutilama, ale par krat sem měl auto v service a nejsou schopní ani pořádně udělat brzdy (po pul roce sjete šikmo). A to nemluvím jak ojebavaj na materiále...psal jsem jestli někdo nezna způsob jak rozebrat ložisko vizkoventlatoru každy na foru psal že se to kupuje komplet i stym hlinikovy držakem cena 5000Kč volal jsem 4 známym (servisy) každy žo to měni kus za kus a od te doby co jsem příšel nato že se to na lisu da vylisovat a nalisovat original ložisko které je ted pod novým názvem tak to začali taky tak dělat a vyjde to na par kaček....a kolik asi zaučtujou..... Každopadně satas misto aby někomu poradil tak jen krytyzuje, smutné když tomu "udajně" rozumí nejlepe..... chvala bohu že jsou i taci co nejsou vyčuraní a poradí.... Si myslité že "domaci kutil" ma jen kladivo a šroubovák......smutné.........každopadně těm co mi poradily tak jim děkují a ti co krytyzuji at se věnujou svemu řemeslu a nesedi zbytečně u počitače.....

Příteli vyvedu tě z omylu...nemam potřebu někoho kritizovat to zaprvé,jen ti z mého profesního hlediska říkám že to co děláš neni uplně dobrý ale ok tvoje auto a beru informaci že to čerpadlo je stejně jednou nohou kO a že se do toho podíváš a třeba ho i na nějakou chvíli dáš dohro.Ono stejně jednou lehne veř mi nedelam tyhle motory měsíc.

Další věc..připadá ti že když se živím opravami techto vozů a pochopitelně si svoje know how chráním že jsem strašně vyčuranej pač ihned pohotově nevysypu info neporadim a protože třeba chci za svou práci peníze abych měl co žrát??Proboha proberte se už tahle to nefunguje vy jste si všichni nahned najednou zvykli že na foru budou vysypaný veškerý návody a jak se co dělá a tim vyjebete s tema hanebnejma servisama... bože jak typycky české...nehažte všechny servisáky do jednoho pytle že ojebávaj na dílech...bože co to je za výraz... smrtelník se nikdy nemel dostat na ceny nakupu servisů to že si ted mužete koupit díly všude za ceny na který by jste donedavna nedosahli ani špičkou prstu jen ted výhoda i nevýhoda pro vás normalní uživatele to je celý.Servis vás budto s koupenýma dílama vyhodí nebo zapalatíte naprudko za práci...vybavení najem ty servisy zadarmo nemaj.Toto tu oomílam x let a pořád se najde nekdo kdo to nechápe.

Editováno: , autor: Satas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to beru máš samozřejmě ve všem pravdu, ale krytyka tam byla a rada žádná. Nicméně nemá cenu vest debatu "teď už" vlastně o ničem..... a co se tyče servisaku hážu je do jednoho pytle protože u těch motoru konkrétně není moc lidí jako ty a pak to dopadá neustálou investicí.....lepeni díry dírou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Raptile napsal:

Ja to beru máš samozřejmě ve všem pravdu, ale krytyka tam byla a rada žádná. Nicméně nemá cenu vest debatu "teď už" vlastně o ničem..... a co se tyče servisaku hážu je do jednoho pytle protože u těch motoru konkrétně není moc lidí jako ty a pak to dopadá neustálou investicí.....lepeni díry dírou....

Neházej je do jednoho pytle vetšinou dobře nedopadá to když dáš auto tam kde před 5ti minutama týpek vytáh ruce z motoru hyjunaeeee felice nebo náký francouzský pomsty a zanoří ruce do V6 tdi nebo V8 Cdi apod.Chci tim říct že jsou servisy multi kulti = ti kteří jdou uplně do všeho a servisy se specializací a je jen na človeku do čeho skočí. 

Editováno: , autor: Satas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...