Přejít na obsah

Snimač teploty G72/výkon auta + LOG


Doporučené příspěvky

Ahojte,

 

potreboval by som poradit od vas ohladom výkonu auta. Uz dlhsie moje auto trapy chyba:

 

17569 - snimac teploty saciho potrubi (G72) - preruseni / zkrat na plus

 

Myslel som si ze problem bude v snímaci G72 ktorý sa nachadza na sacom potruby pod svetlometom. Tento snimac som kúpil nový a vymenil lenže nepomohlo. Skúšal som aj druhu vahu vzduchu a taktiez nepomohlo. Mal uz niekto podobný problem ? Chybu mam iba ti jednu podla vagu...a aj pri vymazani mi ju znova nacita.

 

Auto stratilo vykon, pomale rozbiehanie..do 2000 otacok na 4 je to uple lenive a do kopca ani nehovorim...

Skupina 007 mi zobrazuje teplotu velmi menlivu, hodnota skace vo velkých rozdieloch... ale nezobrazuje mi nahradnu teplotu 136,8.

 

Poradte mi prosim.

Vopred ďakujem.

 

Patrik

Editováno: , autor: patrik.a
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
V 28. 11. 2016 na 21:45, patrik.a napsal:

17569 - snimac teploty saciho potrubi (G72) - preruseni / zkrat na plus

 

Myslel som si ze problem bude v snímaci G72 ktorý sa nachadza na sacom potruby pod svetlometom. Tento snimac som kúpil nový a vymenil lenže nepomohlo. Skúšal som aj druhu vahu vzduchu a taktiez nepomohlo. Mal uz niekto podobný problem ? Chybu mam iba ti jednu podla vagu...a aj pri vymazani mi ju znova nacita.

 

Auto stratilo vykon, pomale rozbiehanie..do 2000 otacok na 4 je to uple lenive a do kopca ani nehovorim...

Skupina 007 mi zobrazuje teplotu velmi menlivu, hodnota skace vo velkých rozdieloch... ale nezobrazuje mi nahradnu teplotu 136,8.

 

Vedel by mi niekto pozrieť logy? a podla toho určiť čo je zle, tento problém s autom ma už trapy niekoľko mesiacov.

 

Dve chyby mi načítalo 17569 a 17965

 

 

Ďakujem 

kopec.csv

rovina.CSV

vytacanie.csv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...