DYXiCZ

Pomoc s hledáním tapecu - zadní, pravý, černý

11 příspěvků k tomuto tématu

Zdravím dámy a pánové.

Už nějáký čas hledám jistou věc na svou fabii první generace. Upřmně už začínám být fakt zoufalý a tak píšu už i semhle.

Pokud je to ve špatné sekci prosím o přesun a předem se omlouvám, jsem tu nový :)

Teď k věci, kluci opravdu už pomoc :( Scháním zadní tapec, jenže pravej , černej (elegance), bez díry na kličku (el.okna) na hatchback.

Levej mám ale pokud někdo bude mít zadek v páru vezmu obojí.

Proč prosím o pomoc s hledáním je fakt že téhle srandy je málo a je malá šance že někdo má, pokud by jste ale někdo někde o něčem věděl

nebo by jste uměl sehnat ještě ze škodovky někde zapadlé ve skladu. Odměním se. Projíždím inzerce den co den, facebookové skupiny také, už nejákej ten pátek a opravdu strácím naději. :(

Děkuju za jakoukoliv pomoc.

PS: číslo dílu by někdo nevědel? :)

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

a tady by ti nepomohli?

www.autosedadla.cz

tapec semozřejmě není sedadlo, ale třeba ten dekor mají ve svém archivu a dokázali by to přečalounit

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Wittmann, Děkuju :) odkaz si určitě uschovám, ale radeji bych zkusil najít ještě originál, přečalounění už bych pak neřešil látkou ale investicí do kůže či jiného materiálu, ale na něj je zase škoda použít už vlastněný zbytek černejch el. tapců :)

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Omlouvám se za doublepost, ale opravdu nikdo neví kde bych mohl ten tapec sehnat?

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

A co přímo škodovka (autorizák)? 

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pawouk, ptal jsem se v servisním centru, přímo v kosmonosích. Na skladě prý už nejsou, že se skladové kusy tapců navíc moc nedělali.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

OK, trochu jsem pozměnil název tématu.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pawouk, díky za pomoc :)

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

608935002 zkus si tam zavolat je to vrakac

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

foxdivemaster, volal jsem tam, prý se mi podívají, díky za doporučení, snad najdou to co hledám :huh:

Upraveno uživatelem DYXiCZ
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Omlouvám se za double post, ale zdá se že v Buchlovicích opravdu mají tapce co hledám, bohužel odmítli cokoliv poslat přepravcem i když jsem nabízel že si připlatím.

Je zde na fóru nějáká dobrá duše která by byla ochotná mi pomoct? Potřebuji někoho kdo by tapce v Buchlovicích vyzvedl a pak mi je poštou/přepravní společností poslal?

Hledám někoho z okolí Buchlovic abych moc neotravoval. Ozvěte se prosím zde nebo do SZ :) Předem moc děkuju :)

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se