Přejít na obsah

chyba P2000 a P0420


wltn1

Doporučené příspěvky

Zdravím, jedná se o fabii roku 2003 s motorem 1.2 mpi. Nevím proč nemá označení htp ale to je teď vedlejší.

 

Můj problém, auto je po vymeně rozvodu, ventilů a broušení hlavy motoru. Jelo normálně ovšem teď cca po 300km jízdy se rozsvitila kontrolka motoru (takový ten motor s vrtulkou nahoře jakoby) Podle diagnostiky to hlásí

P0420 - catalyst system efficiency below threshold bank 1

P2000 - NOx Trap Efficiency Below Threshold Bank1

 

moc se v tom nevyznám, ale podle hledání by to měl být katalyzátor a lambda sonda před katem. Máte s tímto problémem někdo zkušenosti? Podle ohledání technika vypadá katalyzátor docela načatý. měla by stačit jeho výměna, nebo bude problém právě i v té sondě? Stalo se někomu něco podobného? Děkuji mnohokrát, jsem zde nový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji. Kontrolka zhasla a pár dní se neukázala a dnes vyskočila nová a diagnostika píše chybu

 

P1250 prc solenoid, fuel pressure or [fuel low]

 

nevím jestli to má něajkou spojistost, ale nejdrive mi skocila kontrola rezervy a cca po 5km dalsi jizdy skocil prave tento problem a kontrolka motoru. Dotankoval jsem pul nadrze ale chyba neustala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...