Přejít na obsah

ANGEL EYES


PTiCA

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

pokud myslíte na aukru člena pod Lvicek00 <Lvicek00@seznam.cz> doporučuji NEKUPOVAT je to zmrd,kterej prodá a pak když je problém,nezvedá telefon a na mail neodpovídá-dostal jsem od mé polovičky AE Black na fábku-hned po doručení byl na PP zlomený držák-to jsem se ještě dovolal a vyreklamoval jsem rádoby new světlo co bylo otevřené a šedé lepidlo oblemcané po celém světle-vše namontováno,ale pak mě vše hned přešlo-na vyměněným PP AE nesvítil ani jeden kroužek,na zlomeným jen jeden-tak jsem s kamarádem laboroval a výsledek je ten,že nesvítí stále PP světlo,prodejce nezvedá foun a tak mě nic jiného nečeká než koupit new,neboť jsem světla origo prodal i origo xeny jsem prodal-závěr je ten-kupovat jen v kamenném shopu-přez aukro bohužel ne-není jak vyreklamovat-Lvicek00 <Lvicek00@seznam.cz>nespolehlivý prodejce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapci uvazujem si dat xenony na fabku len neviem chcem kupit tieto svetla a do nih dat dake dobre vybojky 6000k bude to svietit dobre ???nie su ti svetla moc sitacke alebo nieco take aaby to nesvietilo horsie nez halogeny lebo by ma kleplo hned tu vam prikladam foto tak mi piste skusenosti s tym a nazory na to moc vam vsetkym dakujem ]

post-18241-1257595985_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už se tu dřív řešilo, proč tomu tak je. Myslím, že někomu se to taky mlžilo, když byly nový a pak to samo přestalo...a když to nepřestane, tak buďto můžeš zkusit reklamaci, nebo si kup nějakej silikon nebo něco takovýho a přetěsni kolem dokola světla, jak je ten spoj...to uvidíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...

je to vyřešené tak, že od výroby mají ostřiky světel, automatické naklápění a samotné světlomety jsou konstrukčně jiné než ty halogenové - mají xenonovou výbojku pod čočkou (narozdíl od té z AE je přesná a má jinej lom světla).....pokud chceš xenony, je tu spousta čtiva, ale řeší se to tak, že pořídíš originální "xenonové světlomety" a ty kus za kus vyměníš za halogenové (dají se sehnat od cca 6500,- do 11000,-Kč)....pak záleží na tobě jestli to chceš dotáhnou k dokonalosti a dáš ostřiky světel + náklonové čidlo...tím budeš mít alternativu k originálním xenonům, vše bude stejně fungovat a nebudeš oslňovat - stále to není legální, protože biť originální řešení, tak přestavby nejso povoleny, ale rozhodně s tím nebudeš nikoho dráždit jako HID xenony :palec2:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud myslíte na aukru člena pod Lvicek00 <Lvicek00@seznam.cz> doporučuji NEKUPOVAT je to zmrd,kterej prodá a pak když je problém,nezvedá telefon a na mail neodpovídá-dostal jsem od mé polovičky AE Black na fábku-hned po doručení byl na PP zlomený držák-to jsem se ještě dovolal a vyreklamoval jsem rádoby new světlo co bylo otevřené a šedé lepidlo oblemcané po celém světle-vše namontováno,ale pak mě vše hned přešlo-na vyměněným PP AE nesvítil ani jeden kroužek,na zlomeným jen jeden-tak jsem s kamarádem laboroval a výsledek je ten,že nesvítí stále PP světlo,prodejce nezvedá foun a tak mě nic jiného nečeká než koupit new,neboť jsem světla origo prodal i origo xeny jsem prodal-závěr je ten-kupovat jen v kamenném shopu-přez aukro bohužel ne-není jak vyreklamovat-Lvicek00 <Lvicek00@seznam.cz>nespolehlivý prodejce

tiez som od neho kupoval svetla, na jednom svetle mi svieti len jeden kruzok a to velmi slabo, skusim vymenit modul, snad to pomoze.

-Lvicek00 <Lvicek00@seznam.cz>nespolahlivý predajca

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Dobry den, pres 2,5 hodiny me trvalo prelouskat kazde slovicko obsazene zde v tomto topicu :D jsem laik,budu mit fabku (tmave modrou,takze asi tmave svetla?) a zaujaly me tyhle AE.

muj postreh mit nejlepsi sviteni s AE:

-koupit si tyhle krasne svetla, ktery sou teda o 0,5 cm nizsi

-upravit oslnovani pres autorizovany servis a nebo pres nacrty doma na vrata :D

-motorky na upravovani z originalnich svetel, ktere byly na fabii od Skody

-pro normalni sviceni koupit silnejsi zarovky (tady bych potreboval nejake upresneni)

-idealne svitit jen krouzkama a dokoupit LED pro denni sviceni (2 pasky pod svetla)

-tesneni vyzkouset po par dnech, jinak zasilikonovat

-neco s dalkovymi zarovkami a s blinkry?

-nejake technicke detaily,ktere jsou dulezite?

mohl by me to nekdo,kdo tomu rozumi,tenhle muj postreh potvrdit,vyvratit,opravit?

a kde bych to mel koupit?jsou tady prodejci jako kopacek,X1,atd.

dekuji moc za rady :)

edit: HID xenony bych si tam nedaval, jak ze stranky ceny, tak ze stranky nelegalnosti

Editováno: , autor: ondr4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokusím se ti pomoc: :)

- u tmavě modré bych já osobně šel taky do černýho provedení, ano - jsou trochu menší na výšku, motorky jsem taky musel použít z původních světel

- seřízení světel můžeš nechat na servisu, uvidíš pak v reálu, jak se to bude chovat, případně si pošteluješ

- silnější žárovky ne (myslím jako nějaký 100w) musíš zachovat 12V 55w, jako jsou origo, ale není od věci si koupit nějaký s větší svítivostí, třeba Osram NightBreaker nebo Philips Vision, svítí o něco dál, více do bíla, ale mají menší životnost. S tím ti moc neporadím, nemám zkušenost co je nejvýhodnější, ale Osramy používá hodně lidí

- kroužkama samotnejma bych nesvítil, je to k ničemu (nelze používat jako denní svícení a pokud vím, legislativa nedovoluje svítit denním svícením a zároveň parkovačkama). Buďto budeš muset svítit normálně potkávačka a s tím teda i kroužkama, nebo si koupit denní svícení a lampy mít zhasnutý

- těsnění jak píšeš, pokud se budou mlžit, tak přetěsnit, ale u těch pozdějších sad už to bylo ok

- dálkový žárovky, blinkry...tam žádnej problém není. Je jen na tobě, jestli dáš obyč žárovky do dálkovejch nebo opět nějaký s větší svítivostí, případně do blinkrů chromy nebo diademy, aby ses zbavil oranžovýho odrazu v lampách

To je asi vše, víc mě nenapadá, snad to tak stačí ;) Kde to koupit, to je asi jedno, jestli u Kopáčka nebo ne. Co vím, hodně lidí je teď kupovali i na aukru a bylo to v pohodě.

Editováno: , autor: Tangerín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to,ze se nemuze svitit krouzkama a zaroven LEDkama,jsem zjistil,az kdyz sem to napsal,je to skoda,vypadalo by to hezky :) to nejak vyresim..to osviceni sem myslel s vetsi svitivosti,jak si psal,ne silnejsi,to sem blbe napsal..dival sem se na ty Osramky,za 400 na aukru by nebyl problem..jen me napadlo,mracitka na svetla se montuji nebo lepi na svetla nebo se daji nejak pevne k plechu nebo tak?kdyby to bylo na svetla,tak se muze prave timto vyplnit ta malinka mezirka..jen teoreticka uvaha..jinak moc dekuju za vycerpavajici odpoved :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj v pohodě, není zaco :) Mračítka se lepí přímo na světla, ale co jsem viděl nějaký na AE, tak se mi to moc nelíbí. Přišlo mi, že to trochu zasahuje do kroužku úplně navrchu a tím to celý narušuje. Ale záleží asi na typu mračítka (jestli hokejka od Milotecu nebo rovný od Mattigu) a taky úhlu pohledu. Druhá věc, přijde mi to už moc přeplácaný. S tím rozdílem 0,5 cm nebo kolik to vůbec je bych si hlavu nelámal, na první pohled to nepoznáš, laik už vůbec ne a když si s tím trochu pohraješ, tak tu lampu umístíš tak, že uděláš o trochu větší mezeru jakoby mezi spodní stranou světla a nárazníkem a tím už není pak ani tak velká mezera mezi horní stranou světla a kapotou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi mas pravdu :) byl to jen napad..moc si mi pomohl,diky :)

edit: jeste mam otazku,kdyz si dam ty chromovy blinkry,tim se teda oddela oranzove svetlo,to je proti vyhlasce nebo to muzu mit,aniz bych za to dostal pokutu nebo bych mel nejake problemy pri STK?

dekuji

Editováno: , autor: ondr4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...