Přejít na obsah

ANGEL EYES


PTiCA

Doporučené příspěvky

ahoj hitmik,

vsetko sa da, len je to otazka penazi ...

treba rozobrat svetla, zohnat kruzky z bmw, mozu byt aj zo stareho - potom treba vymenit ziarovku za poriadnu LED cca 6-10 Watt ...

samozrejme, ze to nebude homologizovane... teda treba pocitat s peniazmi na pokuty .... rovnako bude problem na STK...

ale ako vravim mozne je vsetko ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím pánové, mám dotaz, dneska jsem byl u kolegy na servise a nechal jsem si seřídit světla, levé bylo ok , ale pravé nešlo pořád seřídit, ani se mu to nepodařilo.Podle roboskopu svítí pořád moc nahoru, navíc při pohledu na tu čočku to vypadá jako by byla spadla nebo spíše zapadla.nemáte tím někdo skušenosti.

Editováno: , autor: lucashr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím, po reklamaci jsem dostal nové světla, ale nastal mi jiný problém, trafo na EA jsem u prvních světel hrav přilepil na zadní víčko reflektoru, ale u těch nových tam ty tenké řůžové kabíky nedosáhnou.Máte někdo stejný problém?jak jste ho řešili?Díky za možnosti.

Editováno: , autor: lucashr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím, po reklamaci jsem dostal nové světla, ale nastal mi jiný problém, trafo na EA jsem u prvních světel hrav přilepil na zadní víčko reflektoru, ale u těch nových tam ty tenké řůžové kabíky nedosáhnou.Máte někdo stejný problém?jak jste ho řešili?Díky za možnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 6 měsíců později...

jak je to ted s AE?   prej se kdysi rády hodně kazily nebo mozna ty trafa nebo co to k tomu je.. jak jsou ted AE s poruchovostí?? a ještě našel jsem Denní sviceni pro fabuli misto mlhovek aji s tím plastem ale jen na facelift (kulate mlhovky) nevite enkdo jestli se delaj i pro predface ? (hranate mlhovky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj všem,

 

chci se zeptat dají se tyhle světla: http://svetla---neony---zarovky.k-tuning.cz/1739/predni-svetla-ccl-skoda-fabia-chromove.html , http://www.tuningshop.cz/cira-optika-cira-svetla/predni-cira-svetla-skoda-fabia-99-07-cerna-s-dennim-svicenim/ , http://www.tuningshop.cz/cira-optika-cira-svetla/predni-cira-svetla-skoda-fabia-99-07-cerna-s-dennim-svicenim-2/

namontovat na F1 rv. 05 místo klasických origo světel s el. naklápěním? Popřípadě jsou třeba nějaké úpravy?  Nebo pokud máte někdo tip na světla (jaká ko-li) do 5000 - 6000 kč budu rád :)

Diskuzi jsem z části četl a akorát mi jde z toho hlava kolem :D a čím dál více mě bere pocit radši to nechat....

 

 

Předem díky za odpovědi....

Editováno: , autor: Petr92
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny tebou uváděná světla v pohodě namontuješ na své auto. Motorky naklápění vyndáš z origo světel co tam máš a dáš do těch nových,funguje vše dobře. Mám taky anděly a neměl jsem při výměně jedinný problém.

Tak to je supr :)

 

Pro Lukason: proč? Svítí o tolik lépe než mnou vybrané nebo není to dobrá kvalita? Rád bych své auto odlišil od ostatních a tohle mi příjde jako dobrý začátek...

Ty taky nemáš originály koukám ;) i když cena světel bude někde jinde.

Editováno: , autor: Petr92
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mel sem troje svetla,... konkretne klasika halogen original, devil eyes chrom a tedka mam original xenony FI...... takze nevim proc tvrdis ze nemam originaly :D 

 

 

co se tyce klasickych orig. halogenu,... sviti pekne, ale nejsou samozrejme nejak extra desingove dobry protoze jsou na vsech autech

 

DEVIL EYES, ale i ANGEL EYES je to uplne to stejny,... nenadavam na ne,... byli to dobry svetla, ale jak se to vezme,... pokud do nich das klasika zarovky ktery tam maji byt,.... vidis absolutne hovno,... to uz jsou lepsi klasicky halogeny orig. skoda,.... takze pokud tyto svetla, tak jedine aspon s HIDkama,.. ale to je zase samozrejme nelegalni,.... takze ted si vyber ;)

 

   no a jako posledni jsou original xenony,.... svetlo neni takove jako z halogenu,.. ale je zase pekne ucele, jemne a pri dobre cistote i vyrazne ;) ...... predelani je na dlouhy lokte, protoze by mel byt naklon zadni napravy a ostriky svetel,.... ale to uz je detail,.... kdyz jsou dobre svetla serizeny,... no problem,... nemel sem problem s tim ze by mi nekdo pral dalkovy ze mi to sviti nahovno.

 

 

         Tudioz co bych z toho asi usoudil,...... ? ? ............. asi to, ze NENI NAD ORIGINAL ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si nevšiml, že na těch posledních fotkách máš už zase jiné světla tak proto :D

Ano a právě proto, že je má každý na autě tak já je nechci :D tím ale neříkám, že standardní světla jsou špatné.... Jen jsem prostě mladý nevybouřený "muž" co si chce poupravit auto k obrazu svému  andílek

 

A HID žárovka je jaká? Moc se v tomhle neorientuju. Předpokládám, že origo žárovka je do těchto světel H1 podle výrobce.... A xenony zase bez ostřiku, vyšší cena tak to jsou super volby no :D za obojí to u chlupatých asi pěkně slíznu.... A jaký je postih za případné použití HID žárovek?

To vidím tak, že tam nechám klasiku origo světla a bude :(  :kol-26:

Editováno: , autor: Petr92
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já tam mám HID sadu v andělech a musím zaklepat,ještě jsem neměl s cajtama jedinný problém. Mám je tam už cca 4 roky a prošel jsem i s těma HIDkama STK. Vždy mi jen říkal že by tam správně být neměly,ale mávnul rukou a nechal to být. O svítivosti s HIDkama ani nemluvím,s klasickou žárovkou se to nedá srovnávat,s tou bych v andělech večer asi ani nemohl jezdit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je dobrá zpráva :) těch světel bych se opravdu nerad vzdával a na xenony nejsou peníze... A  STK je v pohodě  :kol-31: spíš mě trápí ti chlupatí.

 

A můžeš mi doporučit nějakou značku HID žárovek? Nemám s nimi žádné zkušenosti a vůbec nevím do kterých jít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já s nima taky nemám žádnou zkušenost,koupil jsem světla od OBAutodíly a u nich jsem zároveň koupil i tu HID sadu,takže jí mám vlastně stejně dlouho jako ty světla,cca 4 roky a stále drží. Musíš jen koupit sadu HID na tip žárovek co jsou ve fábce,myslím že tam je H7. Mám tam xeny 6000 kelvinů. Nebo jak se to píše.

 

http://www.obautodily.cz/eshop/ledky-zarovky-xen-prestavby/xenonove-prestavby-hid/h7-xenonovy-prestavbovy-kit-storm-hid-6-000-kelvinu-id:6990.eshop

Editováno: , autor: Albín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh a já myslel, že stačí vyměnit žárovky :D:( (jako je tohle např: http://www.tuning-centrum.cz/product/71328-hid-autozarovky-xenon-white-h7-55w-sada-2ks-homologovane-sleva-50!) tak už alespoň vím po čem se koukat :) Díky

 

Ale nechci vidět jak to vše zapojím  :kol-140:  :kol-64: protože s elektrikou nejsem moc velký kamarád :( a když budu mít trému (abych to nepodělal) tak to bude úplný konec :D

Takže světla vybrána: http://www.autodoplnky.cz/predni-tuning-svetla/predni-svetla-skoda-fabia-2000-2008-led-daylight-s406364387, teď ještě něco přečíst a těch HID sadách, nějakou vybrat a může se objednávat :)  :kol-147:

Editováno: , autor: Petr92
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...