Přejít na obsah

ANGEL EYES


PTiCA

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Tak to jsi měl štěstí :) první CCFL modul na levé straně mi odešel 14dní před uplynutím záruky u AE.Kopaček mi ihned odeslal ten novější (škoda že jsem si hned nevzal dva) zatím jezdím necelý rok a je to v pohodě,ale co se mi nestalo jak na potvoru mi v sobotu odešel modul na pravé straně,momentálně se nemohu na Kopačka dovolat :(

Jinak se světly jsem naprosto spokojený svítí senzačně

Tak konečně je modul doma a opět zase svítím :) modul je podstatně oproti starému modelu hodně velký doufám že nějakej ten rok opět vydrží

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Svítivost je oproti origo světlům nižší, nechce se mi tvrdit, že radikálně, ale znát to je, Mám je cca tři roky, halogen jsem hned vyměnil za H.I.D., takže trochu zlepšení, ač nelegální.

Před nějakou dobou mi odešel modul - objednal jsem u Kopáčka, ale bez reakce - email i telefon mrtvej.

Doporučím z§stat u původních světel a nebo pořídit origo xenony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten modul sa da vyrobit. Ked som si ich ja kupoval, tak jeden modul nefungoval...reklamacia to vyriesila...no da sa to zhotovit jednoducho kto sa v tom vyzna. Zajtra idem na STK, som zvedavy co mi povedia nato...este som nebol ich dat nastavit...svietivost AE nie je bohvie aka...

Ahoj,máš prosím ťa neaký návod ako opraviť ten modul?Alebo nevie niekto kde sa dá zohnať na Slovensku?Mám svetlá asi 3 roky,a teraz mi na jednej strane nesvietia krúžky......opraviť to nevie nikto....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten modul sa neda opravit, to je jasne kedze je to zaliate cele. Ja som kupoval na www.angeleyes.sk skus sa opytat tam ci sa da zohnat samotny modul. Mne ho poslali...tak hadam hej. Alebo pouzi tuto schemu...

Editováno: , autor: Ďury
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svítivost je oproti origo světlům nižší, nechce se mi tvrdit, že radikálně, ale znát to je, Mám je cca tři roky, halogen jsem hned vyměnil za H.I.D., takže trochu zlepšení, ač nelegální.

Před nějakou dobou mi odešel modul - objednal jsem u Kopáčka, ale bez reakce - email i telefon mrtvej.

Doporučím z§stat u původních světel a nebo pořídit origo xenony.

já modul kupoval od Kopáčka na aukru a vše přišlo v pořádku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten modul sa neda opravit, to je jasne kedze je to zaliate cele. Ja som kupoval na www.angeleyes.sk skus sa opytat tam ci sa da zohnat samotny modul. Mne ho poslali...tak hadam hej. Alebo pouzi tuto schemu...

Objednal som si to z bmwstyle,vraj to stačí iba prepájkovať,uvidím,potom napíšem čo a ako.Inak v angeleyes.sk ma odpálkovali ako malého chlapca,že keď som to nekupoval u nich mám si pomôcť sám ako viem.To je biznis čo? :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem s EA spokojený, taky tady pořád čtu různé diskuze, jak do nich ještě dostat xenony, ale opravdu legálně, jelikož už tak je to dost velké lákadlo pro PČR.

Jinak mám tam v současné době osram silver, svítivost dobrá ale porád se mi to zdá trošku slabé(možná věc názoru)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednal som si to z bmwstyle,vraj to stačí iba prepájkovať,uvidím,potom napíšem čo a ako.Inak v angeleyes.sk ma odpálkovali ako malého chlapca,že keď som to nekupoval u nich mám si pomôcť sám ako viem.To je biznis čo? :kuk:

Hmmm...tak to su teda blbci fakt...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Preboha chlapci ved si kupte neony do Pc a tam mate moduly a len si tie moduly vymente a bude vam to opat svietit ... :palec2:

Preboha,mas pravdu,len jeden ten modul neutiahne oba kruzky naraz aj ked su tam dva vyvody. Musis pouzit dva..skusal som a potreba co najkratsie vyvody ku kruzkom. A zdalo sa mi, ze to svieti slabsie oproti origo.

Ja som si doniesol z prace jeden mensi modul vyrabany pre TDK a fungovalo to paradne..ja len na margo

Editováno: , autor: Ďury
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Trochu jsem hledal a ono je více vyrobcu,cena je defacto u všech prodejcu stejná a na 99% to vyhrajou AE u OBautodíly,ale pokud mute někdo skušenosti i s jinejma vyrobcema napište.

Co jsem našel:

OBautodily-výrobce EagleEyes

Tuningoptika-výrobce-Sonar

CM Exclusive-Výrobce: TYC

k-tuning-výrobce JOM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

zdravím ... chtěl bych se zeptat majitelů ... kde máte invertor ve světlech ?? mám na mysli tu krabičku která napájí CCFL kroužky, budu mít světla od JOMu a vím že ty krabičky jsou venku mimo těleso světlometu a jsou na drátech ale nijak neupevněný, mají na sobě 3M pásku na přilepení u světla na pravé straně to je v poho ale na straně u baterky je málo místa tak jsem zvědavý kde jí dám ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JirkaN79: Normálně je tu krabičku nalep stejně jako na druhém světle, jsou tam tři proužky a jakoby ohraničení, přesně to tam pasuje.

Já spíš řešim problém jak tam dostat motorky pro naklápění??? originální tam nějak nechtěj pasovat, nevíte někdo co s tím???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...