Přejít na obsah

ANGEL EYES


PTiCA

Doporučené příspěvky

Ani nahodou... nic k tomu nebylo

jinak jsem se celkem pobavil, protoze psal ze ze 40 sad mel 2 reklamace ktere vyresil vymenou do 48 hodin za nove..

Situace u me, kdyz jsem mu volal, ze mam ulomeny drzak: " poslete a ja to tady dam borcovi, aby to svaril"

O zadne vymene za nove nebyla rec ani nahodou a vse hazel na ceskou postu.

jj, taky jsem neslyšel nic dobrého o této firmě. Každopádně by to do Čech nemělo ani dorazit, ale stalo se a návod tak trošku není:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, taky jsem neslyšel nic dobrého o této firmě. Každopádně by to do Čech nemělo ani dorazit, ale stalo se a návod tak trošku není:)

navod na instalaciu je rovnaky ako u origo svetiel, najdes ho v DP a navod na pouzivanie najdes v knizke co mas od auta lol

PS ale jako nejaky papier mohli k tomu dat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

navod na instalaciu je rovnaky ako u origo svetiel, najdes ho v DP a navod na pouzivanie najdes v knizke co mas od auta lol

PS ale jako nejaky papier mohli k tomu dat ;)

jde spíš o to, že nemá-li to český návod, nemá to v obchodech co dělat. O absenci homologace ani nemluvě. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde spíš o to, že nemá-li to český návod, nemá to v obchodech co dělat. O absenci homologace ani nemluvě. ;)

Presne jak pise bobik...

Nejvic me teda dojal ten papirek, jestli ho najdu, naskenuju... to pak totiz drtive vetsine zakazniku, co prodal svetla, neuzna reklamaci, z duvodu ze si tam dali HIDky aby to i svitilo. Takze jeho chlubeni s 3 rocni zarucni dobou jsou ..... ( nemusim psat kde).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci rejpat, ale vy máte nějaký doklad o tříleté záruce????? Né že bych Vám ji nepřál, to ne, ale na vše je ze zákona 2 roky a pochybuju, že u tohodle nabízejí záruku 3, když u toho není ani návod v CZ :p

Editováno: , autor: Losky83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V návodu by třeba mohlo být, zda se tam dají dát výbojky:) Asi nic by tam nebylo, ale nějaký canc by tam ze zákona měl být. Já je mám od OB autodíly a taky nic. Prostě všichni to mají od jednoho výrobce:) Ob je má např. od firmy JOM. Aspoň to mám na krabici:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde spíš o to, že nemá-li to český návod, nemá to v obchodech co dělat. O absenci homologace ani nemluvě. ;)

No neviem,ale v takomto prípade by to v obchodoch vyzeralo ako za totality. lol Koľko výrobkov (náhradných dielov) tak obľúbených nami tu na fóre má homologizáciu?(okrem origo škoda) A predsa ich kupujeme. :p A to sa nebojím povedať,že u niektorých z tých ktoré homologizáciu nemajú,ide pri ich používaní fakt o hubu. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No neviem,ale v takomto prípade by to v obchodoch vyzeralo ako za totality. lol Koľko výrobkov (náhradných dielov) tak obľúbených nami tu na fóre má homologizáciu?(okrem origo škoda) A predsa ich kupujeme. :p A to sa nebojím povedať,že u niektorých z tých ktoré homologizáciu nemajú,ide pri ich používaní fakt o hubu. :feve:

Pokud se prodejce chlubi, ze:

- to ma homologaci pro staty EU

- zaruka na svetla jsou 3 roky

- zastavba HID sady do oblasti s cockou je schvalena od vyrobce ( pak ti dojde papir ze nee... )

Nevim jak uz to napsat, proste nekdo bud na to kasle, nebo spoleha, ze rychle proda a pak bude resit na nedodani reklamacnich dokumentu

Vzdyt to ani u tech nejblbejsi veci z tuzingu vetsinou je.

Editováno: , autor: JohnyS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal jsem dnes panu Kopackovi do diskuze.

Zatim to v diskuzi samozrejme neni.

Zde moje psani:

Dotaz:

Važený pane Kopaček,světla jsem si u Vas koupil zhruba před měsícem, došly sice s týdením zpožděním, ale to byla chyba česke pošty. Ale po rozbalení jsem měl ulomený boční držák, po konzultaci s Vámi osobně jste mě navrhl svaření tohoto držaku.

A pak čtu zde v diskuzi, že jste měl dvě reklamace, které jste řešil výměnou. O tomto, ale nebyla ani řeč!

Další věc, která mě zaráží je, že mě přišel ke světlům jediný papír a na něm bylo, že do světel nesmí přijít xenonová sada, jinak příjdu o záruku. Ale zde v diskuzi píšete, že do oblasti s čočkou je schválená zástavba od výrobce!!

Poslední z věcí je, že Vám v krabici chybí doklad o tom, že záruka na světla je jak vy uvádíte 3 roky.

O návodu k instali ani nemluvě a to tam má byt ze zákona.

Nejsem jediný, kdo má stejný problém. Doufám tedy, že se k tomuto vyjádříte.

KOPACEK:

Dobrý den, vzhledem k tomu, že jste se nepodepsal, těžko se k tomuto případu můžeme vyjádřit. Nicméně: Všechny položky zasílané námi jsou POJIŠTĚNÉ, tzn. odpovědnost za škody nese č.pošta. co se týče zástavby xenonů: nikde v diskuzi u zboží NEPÍŠEME, že je do světel schválené nainstalovat HID kity. Je možné použít klasické žárovky (ne výbojky napájené vysokonapěťovými moduly) s příměsí xenonového plynu. Co se týče záruky, ta je opravdu 3 ROKY ! Nepíšeme to tam jen tak. Pokud tato poznámka v dokladu chyběla, upřímně se omlouváme a poté, co se podepíšete a napíšete č. objednávky Vám rádi zašleme stejný daňový doklad s vyznačenou zárukou.

Nezlobte se, ale návod na instalaci světel (náhradních dílů) výrobce nedodává, stejně tak ho nedostanete, jestliže si zakoupíte originální světla, blatníky popř. jiné náhradní díly. Věřím, že se nezlobíte a toto vysvětlení je dostatečné. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. č. 731-408-284 S pozdravem Petra Lepová www.kopacek.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co dodat:) Asi jen to, že u téhle firmy nic kupovat nebudu:) Nevím, pár věcí né moc dobrých jsem četl i na netu o téhle firmě, tak nevím. Radši si to koupím u známějších firem (radši).JInak nemá cenu tady nikoho žalovat, koupili jsme si to a při koupi viděli, že tyto dokumenty tam nejsou, tak proč to řešit. Já to viděl a mě stačilo, že na světle je označení E a něco a to mi stačí:) Když to policajti uvidí, nebudou už řešit, zda to tam může být či ne:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no zas z jineho soudku.. uvazuju o koupi techto svetel s tim, ze bych tam dal HIDku, ale popravde zatim me nejvic zarazi ta zminovana mezera na hornim okraji (tusim 1cm) .. nevypada to vizualne divne, nebo neni to necemu na zavadu? nevim rekl bych ze pri vysoke rychlosti tam musi vznikat dost velkej tlak vzduchu..

a druha vec.. nejak jsem nepostrehl, ty barevne fleky nebo jakt o nazvat je to vzdy pravidlem nebo se jednalo ve zde zminovanem prikladu o nahodu.. ?

Editováno: , autor: mytrix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to tak čtu tak docela mazec.Kamarád ty světla má jsou pěkné ale bez HID se mi zdá že to svítí méně než origo světla.Když už jsem o světlech uvažoval určitě bych chtěl použít HID. Ale není mě jasné jak by např. dodavatel přišel na to že tam byla HIDKA (myslím při reklamaci světel)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tá fuga je podla mňa ok, viď obrázok

no zas z jineho soudku.. uvazuju o koupi techto svetel s tim, ze bych tam dal HIDku, ale popravde zatim me nejvic zarazi ta zminovana mezera na hornim okraji (tusim 1cm) .. nevypada to vizualne divne, nebo neni to necemu na zavadu? nevim rekl bych ze pri vysoke rychlosti tam musi vznikat dost velkej tlak vzduchu..

a druha vec.. nejak jsem nepostrehl, ty barevne fleky nebo jakt o nazvat je to vzdy pravidlem nebo se jednalo ve zde zminovanem prikladu o nahodu.. ?

post-3171-1200433846_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli si myslel ty tmavé fleky, tak to jsem vyřešil. Více v profilu Sněhulka:), jinak ty čočky se žárovkama svítí opravdu mizerně, určitě míň jak origo lampy. Mám tam nějaké fotky, tak na to koukni. Jinak ta fuka tam opravdu je asi 1 cm, ale mračítka to dají do pohody:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj kouknu.. no ja jeste uvazuju o origo xenonech, prave proto resim takovyto drobnosti.. a s xenama to pak sviti ok? (jakoze na fotkach se sice muzu podivat, ale poznam z toho prdlajs :)) no a ty mracitka.. no tezko rict, je to dalsi lakadlo na policajty, statnich bych se ani moc nebal, ale jhsem z brna a mame tu aktivni mestaky.. asi jako vsude

Editováno: , autor: mytrix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj kouknu.. no ja jeste uvazuju o origo xenonech, prave proto resim takovyto drobnosti.. a s xenama to pak sviti ok? (jakoze na fotkach se sice muzu podivat, ale poznam z toho prdlajs :)) no a ty mracitka.. no tezko rict, je to dalsi lakadlo na policajty, statnich bych se ani moc nebal, ale jhsem z brna a mame tu aktivni mestaky.. asi jako vsude

tak si kup mračítak s Atestem 8SD:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2profor: jo a prosimte chtel jsem se zeptat, jakou barvu svetla bys doporucil.. vim zes s tim trochu experimentoval.. osobne uvazuju bud o klasicke 4300k nebo 6000k.. asi me vic laka tech 6000, ale zas se mirne obavam abych pak nebyl zklamanej :) ted mam halogen, takze vsechno bude svitit lip :D

a jeste jedna drobnost, ackoliv maji tyto svetla patricne schvaleni a certifikace, nemuze byt problem u policajtu, pripadne stk? ted beru v podtaz samotna svetla, o hid sadach se uz namluvilo hodne a mam svuj nazor..

Editováno: , autor: mytrix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jeste jedna drobnost, ackoliv maji tyto svetla patricne schvaleni a certifikace, nemuze byt problem u policajtu, pripadne stk? ted beru v podtaz samotna svetla, o hid sadach se uz namluvilo hodne a mam svuj nazor..

Ano,pokud ta světla mají označení "E" v kroužku s číslovkou,která označuje stát který homologaci udělil se světlomety nemůže být problém ani na STK,ani při silniční kontrole.To za předpokladu,že jsou osazeny zdrojem světla se kterým byly schváleny.

Pokud v nich bude sada HID nejsou splněny podmínky za kterých bylo světlo do provozu schváleno.Pokud bude technik nebo policajt znát to co znát má,nikomu nepomůžou subjektivní pocity,že světlomet neoslňuje.Stačí jim totiž jen letmý pohled na světlomet.Od doby,kdy se zavedl do výroby automobilek světlomet s výbojkovým zdrojem světla je jedním z údajú,který musí homologační značka obsahovat údaj právě o zdroji světla a to pro halogenový HCR a výbojkový DCR.

Tak závěr je asi takový problém nastane,až padneš na vědomostmi vybaveného a neoblomného policajta.Technicky nezpůsobilý stav vozidla,který ohrožuje ostatní účastníky silničního provozu,5 bodů,pokuta 5000-10000 ve správním,zákaz činnosti 6 měs.-1rok. :palec2:

post-655-1200568079_thumb.jpg

post-655-1200568159_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...