Přejít na obsah

Zástěrky


pava

Doporučené příspěvky

Ani ja ne, jak jsem uz jednou rekl, kdyz je hodne vody na dalnici, zasterky nic neresi. Turbulence vzduchu pod autem a tesne kolem neho udela sve - zasterky, nezasterky.

Nehlede na to, ze zasterky byly puvodne urceny pro zamezeni odletavani sterku a kamenu z vozovky, jenze to platilo do dob S120, kdy zadni zasterka byla jeste poctivej kus gumy a umistena tak, ze toho fakt hodne pochytala.

Dnesni (zadni) plastove radoby zasterky umistene tesne za kolem nepochytaji skoro nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...ale tim šutrem to dostane i se zástěrkou, jenže to lidem nedochází lol

Přesne tak, jak jsem rekl, uz se tady o tom psalo hodne, dokonce jsme delali teoreticke vypocty drah kamenu leticich od zadnich kol...

Komu se zasterky libi, necht je tam ma, podle me je to prezitek a esteticky se mi to proste nelibi.

Na nemecky dalnici, kde uz dlouhy leta plati, ze je nemaj povinny, jet za deste je fakt prezitek, fakt ze jo, je to spis "pozitek". A u nas uz ostatne taky. To je jeden z tech dementnich predpisu, co nam sem EU prinesla. Ja mam na aute vsechny ctyri, nejen ze se tak nezasira, ale hlavne za deste sem v ty vode videt. A v zime do toho kopnu a snih opada ;)

Jinak by me zajimalo, kde to jezdite, ze mate na silnicich tolik sutru, tak spatne na tom jeste snad cesky silnice nejsou lol

a ja vidim v tom jednu vyhodu nemat zasterky za dazda. aspon sa cloveku nelepia tak na zadok a nechavaju si väcsi odstup :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ja by som chcel mať "inteligentné" zásterky, ktoré by nejak vedeli zistiť, že auto za mnou zásterky nemá. Vtedy by sa nejak zasunuli a majiteľ auta za mnou by pochopil, že zásterky nie sú len na srandu.

Zatiaľ sa totiž v našich luhoch a hájok cesty nemôžu rovnať s cestami na západe (kde zásterky nie sú povinné a ani potrebné) - u nás je na ceste kopec bordelu, ktorý končí v lepšom prípade na prednej kapote človeka (v horšom v čelnom skle), idúcim za chytrákom bez zásteriek.

Prešiel som Európu zprava doľava, krížom krážom, v zime v lete, čelné sklo mi rozbil odletujúci kameň jedine v Čechách a na Slovensku - nikde inde.

A úplne zbožňujem mamrdov, ktorý na auto dajú len predné zásterky. Vtedy by som prijal zlepšovák z Fantomasovho auta, dvierka otvárané na gombík, z ktorých by sa po otvorení vysypalo za hrsť kamienkov.

Doba a situácia u nás ešte nepokročila natoľko, aby bolo ospravedlniteľná absencia zásteriek na aute. Človek, čo ich na aute nemá je pre mňa obyčajný egoista a sorry za výraz, hajzel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doba a situácia u nás ešte nepokročila natoľko, aby bolo ospravedlniteľná absencia zásteriek na aute. Človek, čo ich na aute nemá je pre mňa obyčajný egoista a sorry za výraz, hajzel...

Kdyz myslis. Asi jsou hajzlove i ve Skodovce kdyz vyrabi auta, ktere nesplnuji TVOJE nutne podminky pro provoz na pozemnich komunikacich.

:fakac:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doba a situácia u nás ešte nepokročila natoľko, aby bolo ospravedlniteľná absencia zásteriek na aute. Človek, čo ich na aute nemá je pre mňa obyčajný egoista a sorry za výraz, hajzel...

Kdyz myslis. Asi jsou hajzlove i ve Skodovce kdyz vyrabi auta, ktere nesplnuji TVOJE nutne podminky pro provoz na pozemnich komunikacich.

:fakac:

Svoj názor nikomu nevnucujem. A ešte jedna pripomienka, prečítaj si môj pôvodný príspevok ešte raz, zjavne si ho nepochopil. Nič som nepísal o mojich nutných podmienkach na prevádzku, tieto rádoby "vtipné" kecy si nechaj na autorevue, ok?

Egoista je majiteľ auta, ktorý má možnosť si dať zásterky na auto, ale nedá ich tam, lebo auto potom bude zle vyzerať - ale predné si dá, aby nemal zasvinené dvere. A potom keď chytí do čelného skla šuter od auta bez zásteriek, bude o 106 nadávať na toho debila pred ním, prečo nemá zásterky :o

Je to normálne? Podľa môjho názoru nie.

Jedna z veľa vecí, čo ma rodičia naučili, je citujem "Nerob druhým to, čo nechceš, aby robili tebe" -_-

Editováno: , autor: Igor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svoj názor nikomu nevnucujem. A ešte jedna pripomienka, prečítaj si môj pôvodný príspevok ešte raz, zjavne si ho nepochopil. Nič som nepísal o mojich nutných podmienkach na prevádzku, tieto rádoby "vtipné" kecy si nechaj na autorevue, ok?

Egoista je majiteľ auta, ktorý má možnosť si dať zásterky na auto, ale nedá ich tam, lebo auto potom bude zle vyzerať - ale predné si dá, aby nemal zasvinené dvere. A potom keď chytí do čelného skla šuter od auta bez zásteriek, bude o 106 nadávať na toho debila pred ním, prečo nemá zásterky :o

Je to normálne? Podľa môjho názoru nie.

Jedna z veľa vecí, čo ma rodičia naučili, je citujem "Nerob druhým to, čo nechceš, aby robili tebe" -_-

hovor mi o tom nieco, ked tak rozmyslam nad kapotou tak za taky rok bude nutna nova lakovacka. a ked vidim kolko gebuzin mam za vlastnymi zasterkami tak podla mna opodstatnenie maju. ide o to, ze ak chces s Fabiou obehovat musis sa prilepit, inak nikdy nic neobehnes, iba ak s RSkou a v Skodovke je pravda ze zasterky nedavaju, lenze to koly tomu ze setria vsade kde sa da a kde by sa nemalo. vid Fabia Junior :ble takze suhlas s tebou zasterky by mali byt, myslim ze u fabie niesu tak strasne aby tam nemohli byt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ja by som chcel mať "inteligentné" zásterky, ktoré by nejak vedeli zistiť, že auto za mnou zásterky nemá. Vtedy by sa nejak zasunuli a majiteľ auta za mnou by pochopil, že zásterky nie sú len na srandu.

Zatiaľ sa totiž v našich luhoch a hájok cesty nemôžu rovnať s cestami na západe (kde zásterky nie sú povinné a ani potrebné) - u nás je na ceste kopec bordelu, ktorý končí v lepšom prípade na prednej kapote človeka (v horšom v čelnom skle), idúcim za chytrákom bez zásteriek.

Prešiel som Európu zprava doľava, krížom krážom, v zime v lete, čelné sklo mi rozbil odletujúci kameň jedine v Čechách a na Slovensku - nikde inde.

A úplne zbožňujem mamrdov, ktorý na auto dajú len predné zásterky. Vtedy by som prijal zlepšovák z Fantomasovho auta, dvierka otvárané na gombík, z ktorých by sa po otvorení vysypalo za hrsť kamienkov.

Doba a situácia u nás ešte nepokročila natoľko, aby bolo ospravedlniteľná absencia zásteriek na aute. Človek, čo ich na aute nemá je pre mňa obyčajný egoista a sorry za výraz, hajzel...

Krasne napsany -_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v Skodovke je pravda ze zasterky nedavaju, lenze to koly tomu ze setria vsade kde sa da a kde by sa nemalo. vid Fabia Junior

Tak to asi nebude kvuli usporam. Vsimni si ze zasterky nemaji skoro zadne auta a to i auta 5x drazsi nez je Fabia. Proste je to prezitek, kterej uz se na auta nedava.

...kdo chce at si je tam da, ale nenut ostatni aby si na auto davali neco co se jim nelibi a ani to tam byt nemusi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to NiceOne: Lenze ako povedal Igor, nase a vase cesty sa nedaju porovnavat s tymi zapadoeuropskymi, cize zmysel zastierok vidim na mojej kapote, pocujem na mojom skle. v zime su cesty plne posypu, ktory je na <I> a ktorz ostava na ceste do maja kzm ho spracu. nehovorim o cestach, ktore su same diery. zatial to je len kapota, ak mi niekto sutrom rozbije sklo, tak ten velmi rychlo pochopi ako velmi su zasterky potrebne :blbec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ja by som chcel mať "inteligentné" zásterky, ktoré by nejak vedeli zistiť, že auto za mnou zásterky nemá. Vtedy by sa nejak zasunuli a majiteľ auta za mnou by pochopil, že zásterky nie sú len na srandu.

Zatiaľ sa totiž v našich luhoch a hájok cesty nemôžu rovnať s cestami na západe (kde zásterky nie sú povinné a ani potrebné) - u nás je na ceste kopec bordelu, ktorý končí v lepšom prípade na prednej kapote človeka (v horšom v čelnom skle), idúcim za chytrákom bez zásteriek.

Prešiel som Európu zprava doľava, krížom krážom, v zime v lete, čelné sklo mi rozbil odletujúci kameň jedine v Čechách a na Slovensku - nikde inde.

Plne suhlasim s tymto nazorom .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A úplne zbožňujem mamrdov, ktorý na auto dajú len predné zásterky.

Tak podle tebe sem teda asi mamrd, no to si mě po ránu pobavil. :smich: Ale můžu tě uklidnit, až dám alu, tak půjdou s největší pravděpodobností pryč i ty přední. fuck

jen je vklidu sundej, ani se to podle mě nějak moc nešpini(boky auta) ;)-_-

já sem asi taky velikej mamrd, nemám vzadu ani vpředu lollollol

čelní sklo i kapotu už mám taky pěkně vosekanou, tomu se člověk v provozu nevyhne, ale spíš než nějaký osobáky to lítá z náklaďáků a kamionů ;)

ještě si radši dejte dozadu na auto ten uzemňovací proužek, co kdyby!.. lol:smich:lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je me do tveho skla? Moje auto splnuje veskere podminky pro provoz. Sklo ti zaplati pojistovna.

no vidis, to si povedalo vela ludi, kym som ho neobehol a nezastavil v strede cesty. naco vybavovat papierovacky ked sa ta vsetko rychlejsie, strucnejsie a lahsie. no a neviem kto tu vravel ze na cestach niesu kamienky, v zime asi posypuju cesty cim? Grankom? a pozri si aky mas vzor zimnych pneumatik a urcite v nom nemas ani jeden kamienok. ono bohuzial treba sa niekedy pozriet aj do spätnych zrkadiel, tie niesu iba koly okrase.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je me do tveho skla? Moje auto splnuje veskere podminky pro provoz. Sklo ti zaplati pojistovna.

no vidis, to si povedalo vela ludi, kym som ho neobehol a nezastavil v strede cesty. naco vybavovat papierovacky ked sa ta vsetko rychlejsie, strucnejsie a lahsie.

Klidne si me zastav, ale k cemu ti to bude? Jestli budes slusnej tak ti sklo zaplati moje pojistovna, jestli budes mit nejake debilni kecy ci se dokonce budes chtit prat tak ti hrozi ze dostanes do repy, a zaplaceno nedostanes uz vubec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je me do tveho skla? Moje auto splnuje veskere podminky pro provoz. Sklo ti zaplati pojistovna.

no vidis, to si povedalo vela ludi, kym som ho neobehol a nezastavil v strede cesty. naco vybavovat papierovacky ked sa ta vsetko rychlejsie, strucnejsie a lahsie. no a neviem kto tu vravel ze na cestach niesu kamienky, v zime asi posypuju cesty cim? Grankom? a pozri si aky mas vzor zimnych pneumatik a urcite v nom nemas ani jeden kamienok. ono bohuzial treba sa niekedy pozriet aj do spätnych zrkadiel, tie niesu iba koly okrase.

kua ti si myslis ze ked mas zasterky tak ti od auta nelietaju v zime kamienky, sa zobud. a nemyslis ze ked su nasypane na ceste tak ti auto otrepu tym ze sa po ceste pohybuju auta v protismere a vyria ich a tebe narazaju na auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vidis, to si povedalo vela ludi, kym som ho neobehol a nezastavil v strede cesty. naco vybavovat papierovacky ked sa ta vsetko rychlejsie, strucnejsie a lahsie. no a neviem kto tu vravel ze na cestach niesu kamienky, v zime asi posypuju cesty cim? Grankom? a pozri si aky mas vzor zimnych pneumatik a urcite v nom nemas ani jeden kamienok. ono bohuzial treba sa niekedy pozriet aj do spätnych zrkadiel, tie niesu iba koly okrase.

Vidím,že jsem se v tobě nezmýlil,budiž ti přáno zastavit někoho,kdo ti rozšlape ciferník. :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jejej uz to tu zase zacina - takze trochu miru a slusnosti pri vyjadrovani - jinak lock neskor delete

zasterky byt na auzte nemusi tak nevim co Vam na tom vadi.

Jinak Soprano_Tony o tom jak jezdis a jake mas zkraty a krece za volantem jsme si uz precetli dost a ted jeste pridas dalsi pribehy. No je videt, ze jen ridicak nestaci, byl bych pro psychotesty a jak by bylo na silnicich krasne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...