Přejít na obsah

Protekani vody


gismo

Doporučené příspěvky

Laserová myčka?

Mno vysokotlaka mycka bez kartacu. Je to lepsi reseni kvuli laku. Efekt je fakt paradni, auto je vyblejskany a krasne cisty, docela sem se divil. Jen me vadila ta voda pod nohama.

Ahoj,

muzes napsat, kde se nachazi nebo na jakem princitu pracuje? Rezani laserem znam a malou WAPkou jsem si malem smyl SPZ (ted jiz EC) vcetne nalepek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Laserová myčka?

Mno vysokotlaka mycka bez kartacu. Je to lepsi reseni kvuli laku. Efekt je fakt paradni, auto je vyblejskany a krasne cisty, docela sem se divil. Jen me vadila ta voda pod nohama.

Ahoj,

muzes napsat, kde se nachazi nebo na jakem princitu pracuje? Rezani laserem znam a malou WAPkou jsem si malem smyl SPZ (ted jiz EC) vcetne nalepek.

Je to benzinka Šafránka ul jeremiasova. Jinak princip velmi jednoduchy. Vjizdis velmi pomalu - kvuli miti spodku mas na to 20sekund. Pak najedes na stupatko a muzes jen koukat. Nanese se cistici pripravek, vysokej tlak vody smeje spinu, pak se nanese dalsi cistici pripravek, znova se vysokym tlakem smeje zbytek spiny. A úal uz jen prichazi vosk, pak este omiti a pak muzes jet. Vyjizdis pomalu aby te fukary osusily (podle doporuceni, jen nej nechat nejvic casu na predek) zas 20sekund na ususeni. A pak uz muzes jet kam chces.

Fakt to meje dobre. Tohle co sem popsal je nejlepsi program stoji to 139.

Ale dotaz byl na neco jinyho, chjo. Poradi mi nekdo, proc mi tece pod nohy???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš střešní okno? pokud ano tak problem by mohl býti tam

@all laserovka je fakt good, ale je to jen název jak píše gizmo je to oplach wapem nebo spíš několika najednou ;) i o té se tu už psalo ;)

Ehm, stresni okno mam, ale tim to neni. Rikam tece mi to od pedalu... Bych poznal, ze mi to jde strechou. :) Jinak nejsem gizmo. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...