Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučené příspěvky

Ahoj všichni,

řeším u nově dovežené Fabie RS - 1.9 TDI 96KW to, že v nižších otáčkách se sbírá hezky, ale kolem 120 přestane táhnout - pomalu kousá hranici 122, 123, 124.. a pak zase začne ale jen málo...  Ví se, že v ní je chip z Německa, který by měl být snad i značkový a při testovací jízde před koupí jezdila jak z praku..

Tudíž tedy otázka, zda bude špatná váha vzduchu (ta byla ale měněna před nějakou dobou, takže je malá pravděpodobnost, že by nová byla špatná), nebo regulace na turbu, která mě napadla.. Mám udělaný LOG kanálu 3, 10, 11 - snažil jsem se držet celou dobu podlahu z nižších na 4tej stupen až do vyšších.. Našla by se nějaká dobrá duše, co by na ten LOG koukla a řekla mi, čím se odrazit ?

Na diagnostice nám skákalo: Fuel relay J17 a N75.. Zajímavé je, že po smazání třeba 100km nic a pak skočí jedna závada, smažu, skočí druhá.. a takhle se to opakuje nepravidelně.

log ke stažení také zde: http://leteckaposta.cz/424237719   

Mockrát všem děkuji za pomoc. 

LOG-01-003-010-011.csv

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Třeba máš opravdu málo nafty.

Jak starý je palivový filtr?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Podobný obsah

• Od Ruda Martan
        Prodám zánovní pružiny za 2000kč, nájezd 10tis, spěchám—728 247 337

• Od Ondřej Nepraš
        Dobrý den,

prodám Škoda Superb 1. generace, 1.9 TDi PD. Jedná se o rv 2004, já jsem druhý majitel, auto bylo dovezeno (dovoz jsem si sám zařizoval) z Německa. Za 9 let mého užívání bylo pravidelně servisováno, udržováno a garážováno. Auto je ve velmi dobrém stavu a má najeto necelých 200k km. STK platná do 07/2018, ale nepředpokladám, že by měl být problém technickou dostat i na další roky. Na autě byly udělány změny v podobě snížení podvozku (sportovní pružiny), sportovní body kit od německé firmy MS Desing a firmou Extreme audio postaveno na zakázku audio systém obsahující 2 subwoofery, 2 zesilovače, to vše napojeno na druhou gelovou baterii, která je připojena přes relé. Současně byly vyměněny všechny původní reproduktory za nové a auto bylo vytlumeno. Vyměněna byla rovněž původní audio jednotka za nynější DVD JVC. Jen audio úprava stála kolem 70 000,- Kč. 

V případě vážného zájmu považuji za samozřejmost osobní prohlídku a svezení. Jsem z Prahy, kde je i auto garážované.

V případě zájmu prosím volejte na telefonní číslo 728 832 722 (nejlépe po 17. hodině). V případě, že nezvedám telefon, zavolám zpět.

Děkuji.

O.Nepraš

• Od deTomasso
        Prodám tyto budíky (tachometr) ze Škoda Fabia RS 2005. Pasují do všech Fabií 1.9 TDI. Budíky jsou plně funkční, zachovalé a s PINem. Cena 2400,- Osobní předání nebo pošta
      • Od deTomasso
        Prodám motor ASZ původem ze Škoda Fabia 1 RS. 1.9TDI 96kw 2005. Motor do vyndání chodil hezky, bez problémů. Olej měněn každých maximálně 10000km, celkově o něj bylo dobře staráno. Olej nebere. Motor prodávám tak, jak je na fotce+nejaké hadice a trubky s EGR ventilem,  co mám v krabici. Motor je včetně AL vstřikovačů, tandemového čerpadla atd. Osobní odběr jižní Čechy. Nic netajím, ptejte se na cokoli. Možná rozumná dohoda o ceně. Díky