Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Patrik1971

Vymena xenonovej vybojky D3S Superb 3

Doporučené příspěvky

Jedna sa o vysokonapatovy system,takze max opatrnost.Odporuca sa odpojit bateriu,alebo konektor veduci do svetla,vypnutie svetiel do polohy 0,vypnute zapalovanie a pockanie 10 min!!!!!!!

Demontovat koleso/odporucam na strane spolujazdca,pretoze do svetlometu je lepsi pristup a je tam lepsie vidiet,takze odistenie vybojky je lepsie najprv skusit tam.Nasledne dŕuha strana bude brnkacka/

Demontovat podblatnik..kompletne ho vytiahnut von.

Nasledne otvorit svetlomet cez krytku zo zadnej strany.

Odpojime konektor k vybojke miernym kyvanim a tahom smerom dolu.

Odporucam vybojku uchopit a mierne pootocit do lava komplet z celou sosovkou.Bude lepsi pristup k odistovaciemu systemu.Su tam 2 drotiky.Pekne po jednom vrchny stlacit smerom dole a potiahnut smerom k sebe a opat hore.Spodny smerom hore,k sebe a dolu.Teraz mozeme vybojku vytiahnut von.

Montaz presne v opacnom poradi.

Nezabudnut zapojit konektor k vybojke,zavriet krytku,namontovat podblatnik a koleso.

Zakladnu polohu som v servise nastavovat nebol.System si ju pamatal.Kazdopadne nastavenie svetiel som dal skontrolovat.Boli iba uplne minimalne rozhodene.

Vybojky D3S Osram cool blue intense su momentalne v testovani a potrebuju nejaky cas na dostiahnutie plneho vykonu.Ako som spokojny,casom doplnim.

20180709_194659.jpg

20180709_194725.jpg

20180706_081254.jpg

ImgW.jpg

Editováno na Patrik1971
    • Pozitivní 3

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Díky moc, bohužel se bude brzo hodit.

Editováno na bojler

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Takze...nove vybojky maju nasvietene uz skoro 4000 km.Prisla zaciatocna skepsa,ze som cakal,ze to bude hned ina liga a ta  sa nekonala.Ano,pohlad do svetlometu bol hned iny,zmizol ten zlty nadych,ale to bolo asi tak vsetko.Ale chcelo ich iba poriadne rozsvietit a teraz to fakt stoji za to s kutocne svietia ovela lepsie,co som prekvapeny aj za dazda.Jednoznacne jasnejsie citatelne dopravne znacenie,menej unavna jazda v noci/pocas dovolenky som absolvoval viac ako 1000 km v dialnicnej tme a skutocne parada.

• Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se