Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

před 12 hodinami, Petrrr napsal:

Taky, diky a admiral me priste sveze tou cernou, tedy modrou, perlou.

No jasný Péťo, jen se Teda Budem muset přestěhovat protože okolí je spíše na ful offroad ??? a kuchyně moc Teda ne- voněla sic chutnala ? a místní guru tě tam příště stejně nepustí pač jsi chudý šéf ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jsem byl s tema brzdama v tom jinem servisu, majitel je kluk co delal 18 let v AS Skoda sefmechanika a nedavno si otevrel svuj servis. A ten mi original Brzdy rozmlouval, ze ATE je pry rozhodne lepsi volba. Ze i pro Skodu to jednu dobu ATE delalo, ale ze skoda ted meni dodavatele jak ponozky na kde co a jde samozrejme o cenu. kdo nabidne nejmene, ten dodava. A taky je to pry znat na destickach ( italsky vyrobce) atd.. Rikal ze loziska zmeri hazivost atd., ale videl by to na nove brzdy vcetne lozisek a pry dava Faq. Tak me poser na hlavu co ted mam jako delat. Kazdej tvrdi neco jineho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak on rekl, ze loziska zmeri, ze si mysli, ze v nich bude ale ta pricina. Ze ATE jinak sam dava taky a nejsou s nimi problemy. A tim, ze me odesly uz dvoje kotouce ATE po 5ti tisicich je divny. Pak rikal ze je dobre to spec pastou mazat voditka brzdovych desticek aby se nesekaly. Jinej mechanik zas rika, ze ta pasta je na hovno, ze se to nalepi bordelem a je to horsi nez kdyz tam neni.
Taky dobre vedel o tyckach rizeni, ktere u nekterych Rapidech rezly a skoda je menila v ramci servisni akce, ale to rikal ma jinej projev.
Asi mu to dam, at dela jak mysli a kdyby neco budu to u nej reklamovat. Coz se lepe dela u ciziho nez u toho kamose, kam jsem jezdil do ted. I kdyz ten ve vysledku tvrdi taky to same, ze uz to muzou byt jen ta loziska. Jen ze vyhod 3tis nebo kolik a pak to nebude ono. Po kamosovi co mi to dela v podstate zadarmo pak nemuzu nic chtit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...