Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

No to ja se zase svezl s novym sluzebnim 1.0 TSi ve Spacebacku. Positiva. Podvozek na tech 17 kolech je dobrej. Neni tak uskakanej jak bych cekal. Mnohem lepsi jak u me. Auto drzi pekne. Posilovac volantu neni preposilovanej jako u me i kdyz tam ma rezim sport. Zatim nevrze, nepraska. Motor 81kw. Ano, na projevu bych opravdu nerekl ze je to trivalec, docela me to i prekvapilo. Ted prejdu k zaporum. Nevim kde ty kone auto ma. Nejezdi vylozene spatne, ale na tech 81kw taky zadna hitparada v porovnani s mym. Proste zacina tahnout az ve vyssich otackach. Ale uvidime jeste az se trochu zajede. Kazdopadne tech 400 co skoro stal bych za nej teda nedal i vzhledem k vybave na dnesni pomery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, beuticek napsal:

No jo vlastně, všichni přezouvají. Já už mám 14 dní klid. Včera první sníh. To to přišlo brzy... 

nechci ti kazdit radost, ale byli jsme v Rakousku v horách na semi slickách michelin cup2 a uplně v klidu.. Do zatáček bookem a sněhu zatím moc ne...  Zimáky na podzim používají jenom blázni za mě.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, takových bláznů potkáváme na silnici dost... Ti horší jedou mimo obec 65km/h, protože v první ostřejší zatáčce jim to klouzne a jsou vysraní zbytek cesty, ti lepší se v té první zatáčce uklidí do pangejtu, aby nezdržovali ostatní řidiče, co mají přezuto.

...a potom je tu Kokta, pro kterého není nic dobré a je to druhý Niky Lauda [emoji23]

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Stringo napsal:

Jo, takových bláznů potkáváme na silnici dost... Ti horší jedou mimo obec 65km/h, protože v první ostřejší zatáčce jim to klouzne a jsou vysraní zbytek cesty, ti lepší se v té první zatáčce uklidí do pangejtu, aby nezdržovali ostatní řidiče, co mají přezuto.

...a potom je tu Kokta, pro kterého není nic dobré a je to druhý Niky Lauda emoji23.png

nevím jel sem z práce v 19:00 a bylo 17 stupňu celsia.. na to potřebuju zimáky? achjo, moc koukáte na TV nova.

v zimě nejpomaleji jezdí SUV se zimáky... to je klasika.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, beuticek napsal:

Jooo Kokta je holt "jinej" :_icon_smich2:

jojo venku 20 stupnu a bjutíček už měsíc jezdí se zimáky ještě v Praze :-D :-D  vím, že je těžké jezdit v poprašku sněhu, to někteří pražáci neumí :-D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...