Přejít na obsah

Jak a kde zvednout hydraulickým zvedákem


mhhory

Doporučené příspěvky

vzhledem k tomu, že jsem tuto informaci nenašel v manuálu vozidla, tak se zkusím zeptat zde. 

Potřeboval bych zvednout auto hydraulickým zvedákem a nevím přesně kde a kam si mohu dovolit umístit onen zvedák. Při klasickým "U" heverem je to jasný, tam si to zvednu přes místo označené u dveří (prahy). Ale hydraulický zvedák ?

Doteď když jsem potřeboval zvednout auto, tak jsem použil klasický hever a nebo jel do servisu. Nejsem od fochu, a tak se radši zeptám než abych někde něco promáčkl. Platí to samé u Superba II i na níže uvedeném obrázku ?

obrazek.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zvedám to na těch samých označených místech jako klasickým zvedákem, jen dám na talířek hydraulického zvedáku dřevěný hranolek (5x5cm dlouhý asi 10cm), aby nešel kov na kov a nemusel ten zvedák tolik pumpovat, abych byl pak na hranici jeho zdvihu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...