Jump to content
Sign in to follow this  
Tomo29

Osvětlení vnějšího zpětného zrcátka

Recommended Posts

Ahoj všem,

můj necelých půl roku starý Kodiaq ve výbavě Style s motorizací 2.0 TDI 110kW má buď závadu a nebo něco dělám špatně a tak se na vás obracím o radu. Přes léto jsem si toho nevšimnul, jelikož bylo krom hluboké noci kdy spím stále světlo. Nicméně nyní v podzimním čase nastupuji i vystupuji z vozu leckdy za tmy a všimnul jsem si jedné zvláštnosti.

Když odemknu (například dálkou) auto a odklopí se mi vnější zpětná zrcátka, tak na straně spolujezdce z podzrcátka svítí klasicky na zem světlo, ale na straně řidiče nikoli i když tam to světlo samozřejmě nainstalované je?! Totéž se děje i při zastavení vozu před jeho uzamčení. (Myslím že je to součástí výbavy Cominng home a Living home), kterou můj kokodák samozřejmě má.

Koukněte prosím někdo na Vaše auto, jestli vám svítí obě zpětné zrcátka, abych to případně reklamoval a nebo něco dělám někde špatně?? 

všem co mají osvětlení nástupního prostoru svítí samo sebou obě dvě zrcátka, tedy je v jednom zrcátku špatná žárovka resp LED modul > servis - pokud je to do půl roku určitě reklamace

Edited by Aleš_BX