Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Tomo29

Osvětlení vnějšího zpětného zrcátka

Doporučené příspěvky

Ahoj všem,

můj necelých půl roku starý Kodiaq ve výbavě Style s motorizací 2.0 TDI 110kW má buď závadu a nebo něco dělám špatně a tak se na vás obracím o radu. Přes léto jsem si toho nevšimnul, jelikož bylo krom hluboké noci kdy spím stále světlo. Nicméně nyní v podzimním čase nastupuji i vystupuji z vozu leckdy za tmy a všimnul jsem si jedné zvláštnosti.

Když odemknu (například dálkou) auto a odklopí se mi vnější zpětná zrcátka, tak na straně spolujezdce z podzrcátka svítí klasicky na zem světlo, ale na straně řidiče nikoli i když tam to světlo samozřejmě nainstalované je?! Totéž se děje i při zastavení vozu před jeho uzamčení. (Myslím že je to součástí výbavy Cominng home a Living home), kterou můj kokodák samozřejmě má.

Koukněte prosím někdo na Vaše auto, jestli vám svítí obě zpětné zrcátka, abych to případně reklamoval a nebo něco dělám někde špatně?? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

všem co mají osvětlení nástupního prostoru svítí samo sebou obě dvě zrcátka, tedy je v jednom zrcátku špatná žárovka resp LED modul > servis - pokud je to do půl roku určitě reklamace

Editováno na Aleš_BX

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

OK, děkuji, jen se děsím jak dlouho kvůli tomu budu bez auta :-(

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se