Jump to content
hajo17

závada: automacké řízení světel

Recommended Posts

zdravim.dnes na mojej octavie 3 predface mi dnes hodilo hlasku na maxidote a aj v colombuse. pise mi: závada:automacké řízení světel. po nastartovani sa mi svetla daju dole,do stran a hore. niekedy mi po nastartovani hodi hlasku a niekedy az ked sa pohnem. co to moze byt?

20190104_232732.jpg

kdybys tu hledal v příslušném vlákně hledal, našel bys, že je to nejspíš vadný snímač automatické nivelace světel... sice jsi tu nenapsal, že máš bixenony, ale ...

cital som to.mam bixenony. ale po nastartovani idu dole,do stran a hore. tak som myslel ze to v tom nebude chyba ked sa hybu. raz hodi chybu hned po starte a niekedy az tak po 5km. jedine co som si vsimol teraz nefunguje mi comming a leaving home.tak som myslel ze to ma s tym nejaky suvis

takze to ma s tym aj suvis comming a leaving home? v pondelok skocim do servisu a uvidime.dik

pokud něco nefunguje správně, většinou se vyruší doplňková funkce... je to ochrana... může být také vadný pohon světla nebo to bude chtít třeba jen kalibraci, těžko říct.... já osobně jsem měl u své bývalky O III před FL nastaveno pro CH a LH svícení mlhovkami, abych šetřil xenony... je to i efektnější a efektivnější....

zdravim 

mam ten isty problem, rovnaka hlaska, rovnake spravanie. Comming home/ leaving home  nefunguje,  

Bixenony  bezia  do stran, hore dole bez problemov. Funkcia automatickeho zopinania dialkovych svetiel-  rovnako OK.  V inej teme pisali o nivelacii  xenonov, lenze to videli aj na diagnostike. 

Vypis  z mojej diagnostiky:

934660 - Snímač rozpoznání deště a světla

B1366 04 [008] - Vnitrni chyba systemu

Sporadická - Potvrzeno - Testováno od smazání paměti

info o závadě:

Stav závad: 00000001

Priorita závad: 2

Frekvence závad: 9

Počítadlo resetů: 46

Kilometry: 109527 km

Datum: 2018.12.25 Čas: 19:32:02

@ HAJO17 - co vraveli v servise ?  

samo od sebe sa to napravilo ked presli minusove mrazy. chybu ukazalo dazdovy senzor.