Přejít na obsah

Smrad a kouř


Doporučené příspěvky

Zdravím,

před nedávnem se mi objevila tato potíž. Při delší cestě mimo město...cca 60 km. mi šel kouř ze zadní strany motoru, a v kabině byla cítit spálenina jakoby plastu, nebo něco podobného. Poslední dobou se mi to stává i při krátkých cestách ve městě. Kouř již sice ne, ale spálenina ano. Vypozoroval jsem, že při zapnutí klimatizace nic necítím, a pokud ji vypnu, cítím to občas. Někdy hned po nastartovaní, jindy klidně až po půl hodině. Na fóru jsem se dočetl, že můžou být ucpány odtokové kanálky pod stěračema, ale ty jsou čisté, a kabinový filtr je suchý. Chladící kapalina mi nemizí, a olej je pořád na stejné úrovni. Bojím se, aby to snad nějak neshořelo, řešil jste někdo podobný problém ? A ještě jedna maličkost... dnes jsem si všiml nějaké "věci" na motoru...jak je vidět na fotce, není to uštíplé ?

Předem děkuji

motor.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...