Jump to content

Recommended Posts

Ahoj, mohl by mi prosím někdo doporučit funkční wireless adaptér, kterým bych připojil k Boleru bezdrátově iPhone tak, aby fungoval Carplay. Na aliexpresu jich je mraky, ale vesměs u všech píšou "for Android radio", tak abych nekoupil zas nějakou blbost. Díky moc

Martin 

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 4 weeks later...

Podle recenzí zatím všechny bezdrátové adaptéry na trhu mají spoustu nedostatků a pro ty, co se nechtějí trápit s výpadky a zpožděním, bych doporučil počkat, než vyjde na trh adaptér, který bude skutečně fungovat na 100%. Zatím jediná zřejmě bezproblémová varianta je mít wireless carplay přímo z továrny.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

V stredu mi prisiel adapter pre bezdrotovy Apple Carplay Carlinkit 2.0. Zatial som ho odskusal len kratko, ale skusal som navigaciu, prehravanie hudby, hlasove ovladanie pomocou Siri a telefonovanie. Zatial bez problemov. Je tam nejake oneskorenie, ale to nepovazujem za nejaky obrovsky problem. Uvidim este casom, ci vsetko bude fungovat v poriadku. Konecne vidim stav baterky na displeji (cez kabel mi baterku neukazuje). Spustenie je vcelku rychle, ovladanie volantom funguje ako cez kabel.

  • Upvote 2
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ďalší poznatok. Myslel som si, že to bude šialene cucať z baterky, ale som príjemne prekvapený. Za 4 hodiny aj par minút mi klesol stav zo 100% na 69%. Mal som pusteny waze celý čas, Spotify 2 hodiny a mal som zopár telefonátov, priemerne okolo minúty. Iphone 12. Za mňa celkom fajn. Musím ale povedať, že Spotify som púšťal zo stiahnutých skladieb z mojich obľúbených, tak možno aj to málo vplyv. Vyskúšam ešte s neulozenymi. 

  • Upvote 1
Link to post
Share on other sites

Dnes krabička dorazila. Maličká, funguje výborně. Jenom jsem ještě nezkoušel zvuk telefonního hovoru. Jinak jsem nadšený. 👍😁

 

Edit: Telefonní hovor vyzkoušen - je drobně horší, než přes samotný infotainment. Podtrhuji DROBNĚ!!! 😉

Edited by Zdenek Pastorek
Edit
  • Like 1
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...