Přejít na obsah

Kodiaq - vadny spinac elektrickeho ovladani oken u ridice


petr0412

Doporučené příspěvky

Pri stahovani okna u ridice mi asi odesel mikrospinac - nefunguje stahovani/vyjizdeni okna u ridice (druha poloha) do krajnih ploh - jakmile spinac pustim, okno se prestane pohybovat. U vsech ostatnich oken na aute druha poloha spinace funguje. 

Nevite prosim nekdo presne ozmaceni nahradniho dilu (cerne provedeni)? 5G0 959 857 E IHA???

A nemate nekdo navod - postup, jak ho vymenit? Nechci si zbytecne poskrabat dvere, kdyz bych to zkousel a nevedel, kde za to vzit ;-) 

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

občas mi to taky takto zlobilo. Ale asi vždy když jsem něco špatně zmáčknul.

 

Můžeš zkusit vyjet okýnkem až do krajní polohy dolů a nahoru stisknutím a držením dokud se nezastaví v krajní poloze samo?

Poté normálně jak jsi zvyklý druhá poloha a pustit, jestli se chytne?

 

Mně to takhle pomohlo,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, RoD napsal:

občas mi to taky takto zlobilo. Ale asi vždy když jsem něco špatně zmáčknul.

 

Můžeš zkusit vyjet okýnkem až do krajní polohy dolů a nahoru stisknutím a držením dokud se nezastaví v krajní poloze samo?

Poté normálně jak jsi zvyklý druhá poloha a pustit, jestli se chytne?

 

Mně to takhle pomohlo,

Diky za rady. To jsem zkusil. A i mezitim vypnout a zapnou zapalovani. A taky zapnout v menu na spusteni (vyvetrani) pres dalkove ovladani. Nic nepomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...