Přejít na obsah

Pohon 4x4


dusan.k

Doporučené příspěvky

Ahoj.Koupil jsem mírně jetou Octavii 3 1.6 tdi 81kv .Jezdím často na hory hlavně v zimě,a párkrát už jsem i roztrhl sněhové řetezy,tak jsem koupil 4x4.Na octávku jsem ale vlastně nenašel žádné testy v zasněženém terénu.Teda ne na nějaký extrém.Uvažoval jsem ještě o Yetim nebo Dustr vše 4x4.Na Yetiho i Dustra jsem viděl videjka v zasněženém terénu,a tam si obě auta chválili.Můžu očekávat to samé i od Octavky?Jaké jsou vaše zkušenisti s pohonem 4x4?Zajímá mě opravdu jen zasněžený terén.Je jasné že Octávka je níže položená,zajímá mě ale záběr 4x4 a tak.Jak poznám že zabírají všechny 4 kola?Zkoušel jsem rychlý rozjezd z místa,čekal jsem že mi něco problikne třeba na displeji,ale nic?V návodu na auto o pohonu 4x4 vlastně nic není.Co by mě ješte zajímalo,Yeti ma funkci Off  road.Je to asistent sjezdu z kopce.Dá se něco takového dokodovat nebo dodělat do Octavky?Octávku mám krátkou,Je to výbava Ambition.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...