Přejít na obsah

A o tomhle víte?


P2M

Doporučené příspěvky

A po rozebrani zjistili,ze v O2 chybi pod danym tlacitkem jak podsviceni tak ta dioda oranzova ktera se rozsviti pokud je OFF aktivni a tim padem je cele tlacitko OFF jen estetickym hlediskem.Ja uz si ho taky koupil ale jeste zkusim prehodit ty tocici casti,libi se mi ze maji chromove ohraniceni.Vypadaji tak nejak hezci...Jo a zkouseli doletovat tu diodu a nesvitilo to stejne .Asi neni to tlacitko napajene.Takze jedine koupit VW dil a preletovat kompletne vsechny diody ny barvy co ma Skoda... Kdo do toho jde??? :D

V tech krouzkach by mneli byt ty diody.Dole zelena na podsviceni a nahore ta mala oranzova na funkci Off

post-62-1165521768.jpg

Editováno: , autor: Harley1006
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Jeste kdyby jste nekdo potreboval tak mam ovladace Climatronic z Tourana (co jsem si z toho vzal ty veci) je to verze bez vyhrevu sedacek,plne funkcni, cervene podsviceno s modrym displayem jsou tam krouzky s Octavie a chyby tlacitko s napisem OFF to je nahrazeno taky tim z Octavie,ale zase sviti pokud se zmackne.. :D

Je to to na te fotce o neco vyse......jen bez tech chrom krouzku,ty uz mam ja :t

Editováno: , autor: Harley1006
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
A po rozebrani zjistili,ze v O2 chybi pod danym tlacitkem jak podsviceni tak ta dioda oranzova ktera se rozsviti pokud je OFF aktivni a tim padem je cele tlacitko OFF jen estetickym hlediskem.Ja uz si ho taky koupil ale jeste zkusim prehodit ty tocici casti,libi se mi ze maji chromove ohraniceni.Vypadaji tak nejak hezci...Jo a zkouseli doletovat tu diodu a nesvitilo to stejne .Asi neni to tlacitko napajene.Takze jedine koupit VW dil a preletovat kompletne vsechny diody ny barvy co ma Skoda... Kdo do toho jde??? :D

V tech krouzkach by mneli byt ty diody.Dole zelena na podsviceni a nahore ta mala oranzova na funkci Off

Zdravím, vyřešil někdo z Vás na panelu OII to podsvětlení tlačítka OFF (případně i indikaci vypnutí) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
A po rozebrani zjistili,ze v O2 chybi pod danym tlacitkem jak podsviceni tak ta dioda oranzova ktera se rozsviti pokud je OFF aktivni a tim padem je cele tlacitko OFF jen estetickym hlediskem.Ja uz si ho taky koupil ale jeste zkusim prehodit ty tocici casti,libi se mi ze maji chromove ohraniceni.Vypadaji tak nejak hezci...Jo a zkouseli doletovat tu diodu a nesvitilo to stejne .Asi neni to tlacitko napajene.Takze jedine koupit VW dil a preletovat kompletne vsechny diody ny barvy co ma Skoda... Kdo do toho jde??? :D

V tech krouzkach by mneli byt ty diody.Dole zelena na podsviceni a nahore ta mala oranzova na funkci Off

Tak jsem dnes konečně dodělal podsvětlení tlačítka OFF. Zapotřebí je příslušná dioda a 2x SMD odpor hodnoty 866 ohm (tuto hodnotu jsem neměl, tak jsem dal 2x 820 ohm). Ty odpory se musí doletovat na správné místo (bohužel jsem neměl po ruce foťák), aby dioda byla napájená. Umístění diod na plošáku jsme s kolegou z práce našli pomocí měřáku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...