Přejít na obsah

A o tomhle víte?


P2M

Doporučené příspěvky

Fugasi - "kurvítko" - to je ten správny jázov! :palec2:

Otakaro - aj to je možné, ale skôr predpokladám, že ušetrili pár fenigov na krytke tlačidla a pár fenigov na LEDke a jej odpore. Ale zase je zaujímavé, že DSR u ESP vytasil koncern VW až teraz a aj to len uvybratých modelov a Škoda to má už vyše roka.

Sakra, bral by som zohnať to tlačidlo aj s nápisom. Redliner - kde parkuješ svojho Golfa? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diamant: to dolné je u Škody rezervováno (alespoň já tam mám) nezávislý topení...jak tady již někdo uváděl...

redliner: škodovka má zelené jenom diody, které označují rychlost ventilátoru. Tlačítka jsou taky amber...

el Sí

Editováno: , autor: SieNo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Také jsem absolovoval. Tlačítko funguje a nápis OFF se objeví na displeji klima a i na rádiu. Dokáže někdo sehnat tlačítko s tímto nápisem? A nebo jít schánět někam na vrakoviště VW? To zrovna není můj styl. Spíš raději zaplatím rozumnou cenu. Dík za námět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...