Přejít na obsah

Octavia RS 2.0 TSI, sound generator (umělý zvuk z reproduktorů)


Doporučené příspěvky

V 29. 3. 2022 na 8:49, josto111 napsal:

Mam model 01/2022 a generator mam, no uz riesim ako ho odpojit alebo z nefunkcnit kedze mi prenasa vybracie :O 
MK4 TSI RS combi 

 

Ahoj, přišel jsi na něco? Auto se mi dostalo dříve než jsem čekal a ten zvuk je katastrofa... Tak jestli už ses dostal někam dál? :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem auto přímo do Skodovky a tam mi to odstranili.Vpředu pod sklem vypojili konektor.Je zajímavé ,že tam ,kde jsem auto kupoval,tak mi to nechtěli udělat.Přitom to není žádný "ekologický" zásah do funkce vozu.Pochopil bych to u startstop,že nechtějí ,ale tohle.....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@PetrosGR Takže ten konektor je stejně přístupný u 4. jako u 3. generace? Tam byl vidět právě pod sklem při otevřené kapotě. Ikdyž mě by se třeba ve sportovním módu líbil, kdyby byl slyšet jen tak o polovinu méně, než je slyšet. A v normalu bych ho nechtěl vůbec, takže spíš nějaké kódování. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No při obyčejném zvednutí kapoty to vidět není a přístupné se mi to nezdá. Možná, že jsem se koukal špatně. Rád bych si to odpojil sám, nechce se mi kvůli tomu do servisu, nebo hůř objíždět jeden po druhém kde jsou schopní a ochotní to udělat... Zkusím najít dílenský manuál, jak se dostat pod ten plastový kryt motorku stěračů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
V 14. 4. 2022 na 7:00, JirikHL napsal:

 

Ahoj, přišel jsi na něco? Auto se mi dostalo dříve než jsem čekal a ten zvuk je katastrofa... Tak jestli už ses dostal někam dál? :) 

Podľa návodu na stránke vyššie som si dal dole plastový kryt medzi stieracmi a odpojil konektor na generator zvuku - nieje to Reprak ale rezonator ci co 

 

V autorizovanom servise mi povedali ze ak by odpojili "Reprak" ktorý je pod sklom v interiéry tak im vyhodí chybu SOS tlačítko ktoré je na to napojené 

 

Odpojením rezonatoru pod kapotou a medzi stieracmi nesvieti žiadna chybička hláška aj servis je stim ok 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...