Jump to content

Rapid1.0

Uživatel
 • Posts

  1,535
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Everything posted by Rapid1.0

 1. Tak jsem koukal na IG, a ta kola nejsou Taurus, ačkoliv jsou hodně hodně podobná. Má tam jejich fotku v detailu Jeho kola: Taurus:
 2. @JirikHL Díky chlapci. Jsou to fakt povedené kola. Tu fotku (Blue Race) jsem taky zaznamenal. Každopádně díky za profil @Jan R. Taky zrovna někdo na FB OIV včera někdo dával tuhle fotku (snad se dotyčný nebude zlobit, že jsem ji použil - kdyžtak smažu)
 3. Krásná barva fólie. Taková barva v konfigurátoru chybí a rozhodně bych si ji taky nechal líbit na RSo.
 4. @cross Tak to jo. No to už bych se upřímně bál, že by mi zrušili objednávku, protože tou dobou už bude s největší pravděpodobností FL.
 5. @cross Ty roky máš dobře? Pochybuji, že budeš čekat 2,5 roku.
 6. To je přeci jasné, spoustu lidí má služební auto a tak tankuje CCSkou za firemní peníz kdekoliv. No a na dražších značkových pumpách sbíráš body a dostáváš dárky.
 7. K*urva ty mě s*reš :D :D :D Ale ne, přeju ti to samozřejmě! Krásný auto, určitě musíš být nadšený! :) Taky čekám benzín, manuál, blue race, liftback. No asi jsem si při objednání "vytáhl kratší sirku" :D Užívej a napiš dojmy! :) @xmenadis Kéž by hele, kéž by..... info z pondělí od prodejce, že další posun výroby z 34-36/2022 na KT 39/2022. A přitom jsem objednával o 2 měsíce dříve, než tady kolega. To prostě nepochopíš, podle čeho to tam v tý fabrice určují. Podle mě musí tahat z klobouku, jinak to nevidím. :)
 8. Každopádně tohle není standardní postup. Standardní postup je podpis kupní smlouvy, poté uhrazení dohodnuté zálohy po jejímž zaplacení prodejce objedná vůz u ŠA.
 9. Řekl bych, že taková reportáž v černých ovcích, ČOI, dTest apod. by celou situaci hodně rychle vyřešila k tvému prospěchu. @Mavok
 10. S tím bych se taky za žádnou cenu nesmířil. Pochopím hodně, takže to dlouhé čekání způsobené různými faktory nesu vlastně docela v pohodě. Stejně tak bych byl naštvaný ale pochopil bych, kdyby mi řekl prodejce, nejsou kamery, omlouváme se, cenu auta jsme adekvátně snížili. Ale aby nedodali konkrétní položkovou výbavu za konkrétní položkové peníze, které si pak ještě nechají? To je regulérní krádež. :)
 11. @Zzzzz No ale je nutné uvědomit si jednu věc. Spoustu lidí tady nebo i na FB píše jak objednali a do půl roku auto měli. Vsadím se ale, že ve většině případech se jedná o již objednaná auta dealerem "na sklad". Pak když přijde zákazník, prodejce mu nabídne nové auto, a pokud se zákazník "trefí" do objednané konfigurace prodejcem, kterou lze částečně před výrobou pozměnit, má vyhráno, protože čeká podstatně kratší dobu, než někdo, kdo si objedná konfiguraci úplně novou a čeká od samého začátku. To se pak porovnávají jablka hrušky.
 12. @petr.podzimek Tak to jsme objednávali stejně.
 13. @Fresh123 Podle mě to krátká trasa v zimě je. Ale záměrně píšu "podle mě". Záleží na motorizaci - tu nezmiňuješ, záleží na jízdním stylu a záleží na profilu cesty. V extrémním případě se mě osobně stalo s 2.0 TDI, v zimě, žádné kopce a poklidná jízda kvůli počasí, že olej nebyl zahřátý na provozní teplotu ani po 20 km. :) Na tvou otázku neexistuje univerzální odpověď.
 14. @petr.podzimek Jo, ze svého prodejce to cítím taky. Nejhůř na tom je podle jeho slov Octavie a Kodiaq. Prý jak jim teď snižovali cca o 1/4 roční příděl, tak se už takhle špatná situace ještě víc zhoršila. Dost Octavií objednaných v roce 2021 jim prý Škodovka přesunula na KT 9/2023 dokonce. Mě v pondělí říkal, že mám štěstí, že se mi výroba přesunula "jen" z KT 34-36/2022 na KT 39/2022. Tak si myslím, že do Vánoc bych se snad dočkat mohl. ;-)
 15. @boban1108 Snad každý si v duchu jednou řekl, když jel kolem Boleslavi a viděl ty nekončící vlaky plné nových aut, že by to ani nikdo nepoznal kdyby se (mu do garáže) jedno ztratilo. Třeba se právě ztratilo to tvoje. :D Ba ne, to byl jen pokus o vtip. Osobně bych si tipnul, že probíhá kompletace a je na cestě k dealerovi. Ten o tom vůbec vědět nemusí, což by jen potvrzovalo slova mého prodejce, který mi říkal, že auta jim chodí zcela náhodně, bez nějakého předchozího upozornění, které to přesně budou. Třeba to bude i tvůj případ, z ničeho nic ti prodejce bude volat, uvidíš...
 16. https://www.novinky.cz/auto/clanek/devata-generace-golfu-je-v-ohrozeni-volkswagen-zvazuje-jeho-budoucnost-40404790#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=6&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
 17. Vídám to velmi často u inzerátů nových aut (i třeba u FIII Active u základního maxiDOTu) Podle mě to ukazuje pouze v nějakém předprodejním režimu SW a tipnul bych si na baterku.
 18. Rapid1.0

  Nabíjanie

  @PetrosGR a jiným co mají problém s baterkou na odlehčení. Koukejte co nově nabízí Škoda a doporučují zakoupit pro model Octavia 😀:
 19. Tak jestli jsem doteď ŠA obhajoval a chápal ze její situace není lehká a těžko mohou některé věci ovlivnit, tak s tímhle ať jdou do pr*ele. 😡😡😡
 20. @michal2009 co Yacco, neporovnával i i ten?
 21. @michal2009 velmi cenná informace, díky!! Čekám na 2.0 TSI 4Gen a budu odkazany taky na normu VW 508.00. Osobně proti ní nechovám nějakou skepsi jako nekteří, ale chtěl bych takovému motoru dat to nejlepší (ne nutně nejdražší). Doted byl můj favorit Millers Oil, který zminujes. No kdybych měl kupovat teď, asi bych šel do toho Ravenolu. 💪
 22. Gratuluji! Jaký si měl poslední výrobní týden?
 23. 70 týdnů? Tak to mám ještě času...
 24. V dnešní době emisního buzeranství pochybuji, že budou rozšiřovat 4x4 benzín u RS. To už by bylo moc gramů CO2 :D Spíš naopak, očekávám u RS konec manuálu.
×
×
 • Create New...