Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic


Byrto

Doporučené příspěvky

včera jsem nafotil tohle v podzemní garáži v Ostravě V Tescu (Cerfur) Foceno mobilem!

tak to me podlelej,,, jeste aby to fungovalo ...........

nechapal jsem koukam co to tam stoji tak jsem to musel hnedka fotnout byla to reklama na paintball lol

a ja myslel ,ze je to nejaky prototyp ulozneho prostoru na lyze :) .)

No a HENLEIN nema chybu... :)-_-

ale ze vubec sjel do te garaze nebo se tam vytocil s tim delem :D to uz musel byt profi ridic :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ci pa to je? ;) Vcera 13:10, Sumavska ulice, PH 2 ;)

Jůůů ty jo nevím ale každopádně :prc:

:palec2:

Taky nevím čí to je, ale každopádně v Šumavské parkují lidé, jež jsou navštěvníci nočního gay clubu Stella(v Lužické) a nechtějí,aby je někdo s tímto podnikem spojoval. Ale je fakt, že to bývá v noci. Ale člověk nikdá neví ;)lol

jako Vinohrady jsou buzincema protkaný až až a ta Šumavská je takovej střed lol

a co to, že to tak dobře víš? :D

No já to vím proto, že buzna jak ty píšeš jsem, ale to ty asi také, když to tak víš, jak ty Vinohrady jsou těmito podniky protkaný ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ci pa to je? ;) Vcera 13:10, Sumavska ulice, PH 2 ;)

Jůůů ty jo nevím ale každopádně :prc:

:palec2:

Taky nevím čí to je, ale každopádně v Šumavské parkují lidé, jež jsou navštěvníci nočního gay clubu Stella(v Lužické) a nechtějí,aby je někdo s tímto podnikem spojoval. Ale je fakt, že to bývá v noci. Ale člověk nikdá neví ;)lol

jako Vinohrady jsou buzincema protkaný až až a ta Šumavská je takovej střed lol

a co to, že to tak dobře víš? :D

No já to vím proto, že buzna jak ty píšeš jsem, ale to ty asi také, když to tak víš, jak ty Vinohrady jsou těmito podniky protkaný ;)

tak takovouto odpověď jsem jaksi nečekal :unsure: , ale vim to, jelikož jsem sloužil jako taxík několika kamarádům, když je zrovna napadlo, že nepůjdou dom pěšky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto jsem dostal na e-mail.

Přidávám i doprovodný text :

Nové radary,

tímto Vás informuji o novém typu radarů policie ČR (viz foto),

které budou umístěny ve svodilech na dálnicích a rychlostních

silnicích.

Info je ze zdroje Policie ČR. Moc vidět nejsou, co?! Tak dávejte

pozor....platí od nového roku.

Předejte dalším kolegům!

Teď ale koukám, že to nejsou běžná svodidla užívaná u nás, tak je to možná i kachna, ale kdo ví ? ;)

post-4303-1195481954_thumb.jpg

post-4303-1195481964_thumb.jpg

Editováno: , autor: kops
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodejci PHM se asi zblaznily

Foceno dnes odpoledne ve městě Úpice asi 10km od Trutnova

Ta nafta za 34,-Kč j fakt úlet :o

A BUDE HURE

První foto budiž, u nás stojí litr 31,50... Ale u té druhé si někdo pěkně pohrál ve Photoshopu či jiném podobném programu... Proč jsou tam 2 sedmičky a každá jiná? :kuk: Že by si někdo dal tu práci a nafotil to se stativem z úplně stejného místa? BTW ta velká sněhová vločka v záběru nemá chybu! :p:p:p

Editováno: , autor: tomci
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodejci PHM se asi zblaznily

Foceno dnes odpoledne ve městě Úpice asi 10km od Trutnova

Ta nafta za 34,-Kč j fakt úlet :o

A BUDE HURE

První foto budiž, u nás stojí litr 31,50... Ale u té druhé si někdo pěkně pohrál ve Photoshopu či jiném podobném programu... Proč jsou tam 2 sedmičky a každá jiná? :kuk: Že by si někdo dal tu práci a nafotil to se stativem z úplně stejného místa? BTW ta velká sněhová vločka v záběru nemá chybu! :p:p:p

Dobrej postreh :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim v sobotu jel do centra Prahy z kraje, tam prochazka, a pak zase tramvaji zpatky, videl sem 5x Bentley, pokazdy jinej, fakt nekecam, a nechapu :)

bylo to jako prochazka luxusnim sadem :) .. Jo Bentley tedkom frci...

To teda..Dneska v Nuslich...

Panove muzu rict,ze v PH neni den,kdy bych nepotkal nakou takovou karu,jako Lambo,Aston,Ferrari,Bentley, M6,M5,M3,atd..Dycky naka aspon jedna kara..Treba Porsche,pokud to teda neni treba Turbo nebo GT3 uz mi ani nejak neprijde jako neco extra,dle toho,kolik jich tu jezdi.. Fakt... :feve:

Presne tak, delam v Lararsky, takze kolem toho parkuje sest pulek, obzvlast rusaci a podobne, majitele baru a tak. Vcera kecam na mobilu a cumim na zem, hromadka papirku, pusobilo to na me jak objednavka na autaky pro zlodeje, kterej to zahodil. Presnej typ, barva, atd. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...