Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic


Byrto

Doporučené příspěvky

Aj ja som ich minule zahliadol na jednej fabke ale myslim ze to viac pasuje na combi.

Jj, přesně tak, taky se mě na krátké vůbec nelíbí... ;) Jen nevím, kde je na tu krátkou dotyčný majitel schrastil, pokud vím, tak ofiko škodovka ani neofiko dealeři na krátkou fabku nic takového nedodávají. Hagusy na krátkou se dle mého naposledy dodávaly na krátkou Feldu, tam to člověk občas ještě mohl vidět, ale hagusy na krátké Fabce jsem opravdu viděl prvně... :kuk::wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, přesně tak, taky se mě na krátké vůbec nelíbí... ;) Jen nevím, kde je na tu krátkou dotyčný majitel schrastil, pokud vím, tak ofiko škodovka ani neofiko dealeři na krátkou fabku nic takového nedodávají. Hagusy na krátkou se dle mého naposledy dodávaly na krátkou Feldu, tam to člověk občas ještě mohl vidět, ale hagusy na krátké Fabce jsem opravdu viděl prvně... :kuk::wacko:

NO podle foto,to vypada,ze jsou to hagusy totozny s tema na kratkou Feldu..A dneska ti to na auto da kde kdo..Nebo i firma,co je prodava..Ja ja tusim i jednou videl na Octe "sedanu"... :wacko:

Lidi jsou schopny hroznejch veci.. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO podle foto,to vypada,ze jsou to hagusy totozny s tema na kratkou Feldu..A dneska ti to na auto da kde kdo..Nebo i firma,co je prodava..Ja ja tusim i jednou videl na Octe "sedanu"... :wacko:

Lidi jsou schopny hroznejch veci.. :feve:

TAk někdo bere auto jen jako praktickou věc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

minuly tyden v Jicine jsem videl na autobusu 2?0 0000 ten otaznik znamena ze si nepamatuji co tam bylo za pismeno

Tak to ma dopravce asi dlouhy prsty nebo urednik prohloupil...a nezachoval se jako jeho kolegove.

Kdyby stat za takovy RZ vybiral prachy...a neputovali jen do soukromych rukou. Treba bychom se mohli dockat lepsi infrastruktury, novych dalnic...pokud by to neuvizlo na nejakem slabsim clanku jako byl pan gross a podobni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ma dopravce asi dlouhy prsty nebo urednik prohloupil...a nezachoval se jako jeho kolegove.

Kdyby stat za takovy RZ vybiral prachy...a neputovali jen do soukromych rukou. Treba bychom se mohli dockat lepsi infrastruktury, novych dalnic...pokud by to neuvizlo na nejakem slabsim clanku jako byl pan gross a podobni...

Hmmm sem ještě neviděl úřadu kterej by si za RZ-ty postavil barák lollollol mr.gross a podobní jsou kapku jiná liga fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja dneska potkal bilou M6ku a pak me na dalnici predjizdela nejaka blondata kocicka v oranzovy 350Z ;)

... a malem bych zapomel ... videl jsem PČR na cernaku, jak tam pani pomahali vymenovat kolo ... potesili me panove a hned o nich mam malicko lepsi mineni !

Editováno: , autor: MichalF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...