Přejít na obsah

zadne vyhrievane sklo


colonel

Doporučené příspěvky

Zdravim vsetkych,chcem sa spytat ci ma niekto skusenost s opravou zadneho vyhrievaneho skla.nefunguje mi uz 6 vlakien a ked je namraza alebo mam zahmlene okno je fakt problem nieco v spetnom zrkadle vidiet.udajne na to existuje nejake lepidlo,viete o tom nieco?a este jedna vec:ako spolahlivo najst miesto kde je to prerusene?nechcem menit cele sklo,mate nejake riesenie?dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar snad by tu mohla pomoct vodiva pasta nieco ako vazelina da sa kupit v obchodoch pre radioamaterov niekde kde predavaju eletkronicke suciatky... stoji to cca 110sk

ale musis zistit kde mas prerusene vlakno a to nejlepsie ohmetrom.....

drz sa caf

Meral som to dig.multimetrom no nejak mi to neslo.nevies presnejsie poradit ako sa to meria-nie som elektrotechnik.dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já věděl, že už jsem to kdysi četl

Snad ti to pomůže. :palec2:

Mě nejdou dvě lajny a zatím na to kašlu, ještě mám boční zrcátka. Ale tam mi to vyhřívání chybí :disgust:

Nazdar pokial mi nesli 2-3 kaslal som na to,no teraz mi nejdu uz 4+2 v kuse a uz ma to zacalo znervoznovat,tak si na to posvietim.dik za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Caute. Chcel som opravit vyhrievanie okna podla navodu na Skoda Panda, ktoreho link je vyssie, avsak mame autofolie a ta je nalepena na okne, teda nemam moznos priamo sa k tomu dostat. Da sa to aj v tomto pripade neako opravit bez toho ze by som poskodil foliu, pretoze by to bolo asi vydiet? Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedina sance je asi skalpel/ziletka a hezky opatrne tu folii riznout. Rozhodne ale nesmi bejt okno promrzle/studene - to je folie krehka, takze hups do tepla.

Pak opravit, vzit fen a zkusit tu folii dotahnout. Vetsinou se jedna o milimetr, ktery pak vubec neni videt a pokud je kvalitni folii, nesmrskne se.

Rozhodne to bude mensi poskozeni, nez kdyz se budes snazit tu folii sloupnout. Casem to ale nejspis vyleze, zalezi na kvalite folie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...