Přejít na obsah

Únik vzduchu z kola


vlad1130

Doporučené příspěvky

Zdravím a chci se podělit o dnešní zážitek.

Hlídání pneumatik mi nahlásilo pokles tlaku v pravé přední pneumatice, už jsem to měl v létě a měl jsem v gumě kousek kovu, který způsoboval pomalý pokles a po týdnu to nahlásilo. Toto se opakovalo teď a asi po 10 dnech jsem při opakovaném hlášení zajel do pneuservisu. Hledal v gumě hrozně dlouho a nic nenašel, tak poléval vodou kolo z boku a našel místo - je to označeno na ilustrační fotce. Byl jsem z toho tak překvapený, že jsem ani neudělal fotku přímo toho místa. Kdyby mi to někdo vyprávěl, tak ho budu mít za blázna, že vykládá nesmysly. .Gumař říkal, že už to jednou zažil u dodávky, vyřešil to duší a disk s prý po čase úplně zdeformoval. Stalo se to někdy někomu?

Místo úniku vzduchu.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš zevnitř disku netěsní kord, ne??? 

To mám na plechačích na 4 kole furt dokola☹️

 

Jak píše Thomas, prd poznat. Jinak, že by byla díra v plechu kam jde šipka? To snad ne???

A jestli jo, tak to zavař. 

Editováno: , autor: keras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ksysi jsem přejel kamennou kostku která ležela na silnici. Obě kola na té straně okamžitě ušla. Ráfky v tom bodě zmáčkané o takové 3-4 cm!!! Zvláštní je, že gumy a kordy bez újmy. 

Vzal jsem doma palici a rafkům v tom místě domluvil. 

Jezdilo to dál a tlak neutíkal!

 

Takže zlatý plecháče když pominu dezign👍😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...