Přejít na obsah

enzo H


luckyluck

Doporučené příspěvky

rcd.net> Jsou to 15" a jsou stribrne. S tim dvojim lakovanim bohuzel nemuzu nikde v reale sehnat fotku.

tady mas ze srazu skodahome http://www.skoda-fabia-club.cz/galerie_sho...l=42&stranka=5# - na konci stranky

Bobiku diky za link, to sice nejsou dezenty, ale AZ - jsou ted muj favorit no1.

Editováno: , autor: Jeff
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Chci koupit nová kola na svou Fabii 2004 a pneu 14" 185/60: 14" ENZO H , jen VW group rozměr: 6x14 - 5/100 ET33

Trochu se bojím toho nízkého ET,aby nešlo kolo moc ven a něčemu nevadilo?? Na stránkách elektrony.cz se tento rozměr na fábii ukazuje s nutnými úpravami!

Může mi někdo kdo je má v tomto rozměru potvrdit nebo vyvrátit problém.?

A ještě jsem zjistil že je prodávají ve dvou variantách na orig. šrouby VW,nebo se středícím kroužkem (které raději vzít???)

Vím že lépe asi vypadají 15",ale na svoje HTP 12V se mi nechce riskovat jakékoliv snížení výkonu či zvýšení spotřeby.Současné zimáky na plecháčích mám 14" 165/70.

Předem díky za každou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toho rozměru se vůůůbec nemusíš bát...osobně jsem měl 7.5 x R16 ET 35 = o 1.5 palce širší a ET jen o 2 větší a i to ET33 by se tam krásně vešlo ;) jináč když máš možnost, tak vem kola se středovou dírou origo VW...středící kroužek je kus plastu, kterej se dá do větší díry než je 57.1mm VW, aby tuto díru zredukovalo právě na tento rozměr ;)

PS: 15" jsou ještě vpoho a vypadají na Fabce mnohem líp...spotřeba se ti zvedne téměř nepatrně a na výkonu to taky téměř nepoznáš...16" a 17" už jsou trošku jinde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám je na léto na Fábce a budu je prodávat, protože půjdu do 16" a být tebou vzal bych 15"

14" jsou moc malý

Jestli máš tyhle enzo h 14" tak to jsou et33,nejsou kola moc vylezlé ven z blatníků???,jde mi o to aby auto nebylo věčně zadělané od kol.

Nemáte někdo foto těchto Enzo h 14" !!! na Fabii(nejlepe kombi). 15" nechci i kvůli tvrdosti,spotřebě atd.

Nikde jsem kola v této velikosti 14" nenašel s ET vyšším než 33.A ještě mě zajímá jestli to et budou kontrolovat na STK?

Díky

Editováno: , autor: drejk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Člověk by řekl made in Germany,ale -Bohužel už jsem se o tom asi také přesvědčil,kola jsem objednal a po vybalení byli 2 kola z jedné krabice naražené,nyní čekám až mi ty 2 kola vymění.Krabice nebyla zvenčí proražená,ale jen prolisovaná.Objednal jsem z netu i s pneu,možná jsem jim to měl vrátit celé hned,ale to už je jedno.Doufám že mi je trochu ochrání pneu 185/60 R14,protože mají vyšší profil než 15 nebo 16 kola.

Každopádně jsem poučen o nákupu z internetu.Jinak co ostatní co máte tyto kola,jsou měkčí než jiná v této cenové relaci(Ronal,RSW,Dezent apod.)???a co orig. škoda?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 5 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...