Přejít na obsah

Problém se zavíráním / otevíráním elektrického víka kufru


koudy

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Tak jsem koupil jiný nový vzpěry a chování je furt stejný. Obávám se, že tam problém nebude, respektive možná jo (doufám, že jo!), ale že je potřeba pak něco někde vyresetovat, nakódovat nebo tak něco... 

Nevím, jestli jsem to nezničil tím, že jsem několik týdnů s těma originálníma fungoval jako s plynovými, manuálně otvíral/zavíral/dobouchával. 

Aktuálně furt funguje otevírání, ale zavírat už se ani nezačne, musím manuálně silou.

S těmi novými jsem manuálně nedělal nic, abych je nezničil. Zkoušel jsem různě resetovat kufr tlačítkem (zvukový signál to udělalo), zkoušel jsem tlačítko na klíči, vnější/vnitřní na kufru, tlačítko u řidiče, ale dolu se prostě nehne.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro všechny, kteří mají podobnou závádu, jsem našel video, kde je ukázáno nejčastější problém a jeho oprava (zlámané drátky k hallově sondě).

 

Jen doplním, že pokud opravujete původní vzpěry není potřeba diagnostika.

Vzpěry se dají jednoduše vyndat (je tam rychlouchycení), nechápu proč si je na videu nevyndal.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...