Přejít na obsah

Oprava alu diskov - skusenosti


Martin_V

Doporučené příspěvky

Caute, do vcerajsieho som mal skrabanec iba na jednom disku ( R19 ). No a vcera ked zacinalo prsat som siel na aute a na vozovke sa vytvoril taky ten jemny smyklavy film co v kombinacii so zimnymi pneu nic moc. Bohuzial mi vybehlo auto, stihol som to ubrdzit aj strhnut volat (este ze len vyjadz z parkoviska, ale na poslednych par cm som suchol obrubnik a oskrel disk. Cize uz su dva poskrabane a premyslam nad renovaciou.

Riesil to uz niekto a moze to odporucit? aky su tam nevyhody ?

Dakujem za kazdy radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naopak, disky, které nejsou jednobarevné jdou opravit mnohem lépe a nemusí se lakovat komplet, už jsem to tu někde dával jako informaci, proto už mám čtvrté auto s disky, které nejsou jednobarevné 

 

naposledy (na podzim) jsem nechal opravovat právě disk Trinity 19", pokud není vryp do hodně velké hloubky, pole mezi paprsky opravce lehce probrousí, vyleští a přelakuje bezbarvým lakem, není důvod aby něco oxidovalo, originál je také lakovaný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Martin_V 

podla popisu som to cakal horsie.

zrovna toto mi pride ako zbytocne opravovat. Odmastil by som to a zlahka zatrel bezfarebnym lakom. 
Ta logistika a preprava vyjde pomaly na "nove jazdene" koleso, pokial to chces niekam posielat. 
jasne ze opravit sa to da, aluman ma ale sialene cakacky v mesiacoch, v LM je sikovny chalan,

len to uz je prave ta logistika, preprava, cas.

osobne by som na to kaslal, nechal tie kolesa v predu a ked drbnes jamu, kupil rovno jedno nove. Vyjde ta to na konci dna na rovnako...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...