Přejít na obsah

Hlaska doplnte kapalinu do ostrikovacu i pri plne nadrzce


franco

Doporučené příspěvky

Par dni zpatky se mi rozsvitila hlaska doplnte kapalinu do ostrikovacu, chtel jsem ji vyplencat vsechnu, abych pak nalil rovnou letni/destilku.

Postupne hlaska otravovala pri prudsim brzdeni casteji az rvala porad a dle ocekavani jsem dalsi den byl na suchu.

Dva dny jsem jezdil nasucho a pak dolil destilku. Jenze hlaska nezhasla.

 

Nepomohlo nekolik delsich jizd, ani vystrikani kompletni nadrzky destilky. Pro jistotu jsem znovu dolil asi litr zimni smesi, ale bez vysledku.

 

Superb rv 2020 po fl, takze zaruka v pohode. Ale predpokladam, ze na banalni vymenu cidla je treba rozebrat pulku auta/sundat naraznik a po zkusenostech bych se takovymu zasahu skoro radsi vyhnul. Neni to nejaka banalita vyresitelna treba vyplachem nadrzky nebo vycistenim cidla zubnim kartackem na spejli :-D?

 

Jinak kapalinu leju v lete jenom destilku a v zime normalni zimni smesi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tvojim problémom ti nepomôžem. Zobral by som auto do servisu a nech sa starajú. Zaujíma ma ale iná vec:
Pred zimou tomu rozumiem, ale aký mý zmysel po zime vystriekať všetkú zmes? Veď normálne dolejem letnú, alebo vodu a tá sa ti priebežne nariedi. 
Druhá vec: umývanie okna s destilovanou vodou. Na jednej strane chápem, je to faj, že pri umývaní nebudeš mať celé auto od tej zmesy do ostrekovačov, ale na druhej strane si treba uvedomiť aj to, že v lete sa najčastejšie zotieraš hmyz, a na ten ti je destilká platná asi rovnako ako svätená voda. Akurát si o niečo skôr zničíš stierače, ak tomu nepomôžeš trochu aj s "chémiou".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslenka s destilkou ma u me dve roviny.

-pouzivam tekute sterace a to s destilkou funguje skvele (aplikuju na okno)

-mam rad cisty auto a po destilce nezustavaji moc stopy, ani vodni spot

 

Vystrikat do mrte misto doliti bylo dano tim, ze tady presne ty dva dny jeste mrzlo, tak jsem to nechtel rozredit na mrznouci smes a pockal

 

A ohledne vodivosti me to taky napadlo, ale pouzivam to takhle v autech skoro celej zivot a nikdy nebyl problem, ani v tomhle konkretnim aute. Ale taky me to napadlo, proto jeste ten pokus s dolitim jeste jednou zimni kapaliny.

Editováno: , autor: franco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...