Přejít na obsah

vadné teplotní čidlo chladící kapaliny


jirkaK

Doporučené příspěvky

Odešlo mi čidlo teploty chladicí kapaliny, což se projevuje opět trochu horším startem, jako v minulosti (viz vadný vstřikovače), ale taky tím, že při studeným startu se rozběhne ventilátor chlazení. Když si zpětně proberu všechny ty patálie z minulosti se startováním, skoro si myslím, že docházelo k neštastný schodě souvislostí, kdy kromě toho, že blbnuly ty vstřiky, mohlo už zlobit i tohle čidlo. Výsledkem pak byly už několikrát popisovaný potíže. Divný ovšem je, že to čidlo nikdy v minulosti VAS jako vadný neoznačil. Včera jsem byl znovu na diagnostice, protože se začal spouštět ten ventilátor a závada je jasná. Nějak začínám mít toho auta pomalu plný zuby. Kdo to trochu sleduje, si možná vzpomene, co všechno už mi odešlo. :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš a to vypadalo lepší než to moje....si za chvilku budem připadat skoro jako ty malomocné děti...ty řešili co jim odpadne dneska a mi budem řešit co se nám dneska porouchá....já už ani nemluvím.....mě občas škubne motor, občas zamlží všechna skla, občas zaklepe něco z topení, při troubení občas cvaká relé....atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odešlo mi čidlo teploty chladicí kapaliny, což se projevuje opět trochu horším startem, jako v minulosti (viz vadný vstřikovače), ale taky tím, že při studeným startu se rozběhne ventilátor chlazení. Když si zpětně proberu všechny ty patálie z minulosti se startováním, skoro si myslím, že docházelo k neštastný schodě souvislostí, kdy kromě toho, že blbnuly ty vstřiky, mohlo už zlobit i tohle čidlo. Výsledkem pak byly už několikrát popisovaný potíže. Divný ovšem je, že to čidlo nikdy v minulosti VAS jako vadný neoznačil. Včera jsem byl znovu na diagnostice, protože se začal spouštět ten ventilátor a závada je jasná. Nějak začínám mít toho auta pomalu plný zuby. Kdo to trochu sleduje, si možná vzpomene, co všechno už mi odešlo. :angry:

Dneska jsem se dozvěděl že kamarádovi se taky začal sám spouštět ventilátor a nakonec se prý zjistilo, že je to slabá baterie (VAG prý ukazoval nejprve závadu na ŘJ pod volantem) je to vůbec možný???????????????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, o ventilatloru mi nemluvte, s tim toho mam za sebou taky dost. jenze me se roztacel ventilator klimatizace(paradoxne je to ten vetsi, coz nechapu) a s teplotnim cidlem to nemelo nic spolecnyho. behem chvilky po startu i treba v 10°C se roztocil, stacilo klimu prepnout na econ a prestal(doporucuju vyzkouset, taky jsem si myslel, ze mam teplotni cidlo v hajzlu). furt mi tvrdili, ze VAG rika, ze je vsechno v pohode, ze je to normalni. nakonec vymenili ventilator s elektronikou dochlazovani, tejden to bylo dobry, ale pak to zacalo znova. uz ani nemam chut tam s tim jezdit. blby je, ze mam 14dni do konce zaruky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja som auto s vybitým akumulátorom štartoval už niekoľko krát (po prerábke interiéru a po dovolenke) a nikdy sa mi ventilátor nespustil svojvoľne.

A že vadný teplotný snímač nezaznamenala diagnostika? No je to možné, ak ukazuje niečo zmysluplné, ale nie reálnu hodnotu, tak to VAG nevyhodnotí ako chybu. Prerušený či skratovaný kábel, to je už iné kafe. Ale myslím, že ak by sa technik pozrel na teploty, ktoré ukazujú jednotlivé čidlá pri studenom motore, tak by mu malo hneď doklapnúť, že ak je vonku 5st a všetky čidlá v motore ukazujú približne toľko isto len jedno ukazje povedzme 35, tak je kdesi chyba, nie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...