Přejít na obsah

Octavia IV FL


Rapid1.0

Doporučené příspěvky

On 5/26/2024 at 12:19 PM, Peepa said:

Tak to si zítra taky zavolám dealerovi jak na tom je moje objednávka. Objednával jsem taky W14 s dodáním W21-23. Už jsem netrpělivě očekával dodání, takže mi tohle celkem zamíchalo karty.

 

Tak auto už je prej vyrobený, a čeká se na dodání. Takže by už příští tejden mělo být.

Nevím s jakými koly je teda problém... já si bral Slagard, pokud to někomu pomůže.

Editováno: , autor: Peepa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá někdo podpultovou informaci kdy bude verze Sportline v konfigurátoru? Čekám na to jak na boží smilování...Dle článku níže, tak mělo být v minulém týdnu a pořád nic.

 

https://www.garaz.cz/clanek/novinky-zname-jizdni-rad-omlazene-octavie-vykonnejsi-rs-dorazi-brzy-na-ctyrkolku-si-pockame-motoru-ktery-bychom-u-4x4-cekali-se-vsak-nedockame-21012533

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Peepa napsal:

 

Tak auto už je prej vyrobený, a čeká se na dodání. Takže by už příští tejden mělo být.

Nevím s jakými koly je teda problém... já si bral Slagard, pokud to někomu pomůže.

Lerna 18

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
1 hour ago, bojler said:

Dostal facelift zpět chlazení schránky před spolujezdcem? Stal se zázrak? Chci vozit zmrzlinu.

 

Byl jsem to teď vyzkoušet, a je tam "na stropě" přihrádky nějakej otvor, ale nezdá se mi, že by z něj šel studenej vzduch. V návodu se o tom taky nic nepíše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Peepa napsal:

 

Byl jsem to teď vyzkoušet, a je tam "na stropě" přihrádky nějakej otvor, ale nezdá se mi, že by z něj šel studenej vzduch. V návodu se o tom taky nic nepíše.

 

Díky, asi "příprava" a jenom bylo zatěžko tam dat plastové kolečko a hadičku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ventil + hadice stojí 793 Kč, vč. DPH ,nechá se to objednat. V naprostém klidu cca hodina práce. Ventil se tam jen nacvakne a hadice nasune. My jsme to zajistili navíc elektrikářskou stahovací páskou.

V Německu je to asi standardní výbava, mají to asi všechna auta. Viděl jsem Scalu, Kamiqa i Octavii. Scala a Kamiq mají schránku ještě izolovanou filcem, u Octavie nevím. My jsme to neizolovali. 

V německém návodu k obsluze je na straně 195 pod bodem "F" popsána obsluha. Je tam i napsáno, že schránka má nosnost do 3 kg, to jen, aby jsi věděl kolik té zmrzliny tam můžeš dát...... Vzhledem k tomu, že studený vzduch tam proudí otvorem o průměru cca 10 mm Doporučoval bych Ti vyvrtat do schránky zespodu odtokovou díru, aby to mělo kudy odtékat a na podlahu spolujezdce umístit nějaký kbelík, kam to bude odkapávat.......

Editováno: , autor: 153624
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 6. 2024 na 18:57, 153624 napsal:

 Vzhledem k tomu, že studený vzduch tam proudí otvorem o průměru cca 10 mm Doporučoval bych Ti vyvrtat do schránky zespodu odtokovou díru, aby to mělo kudy odtékat a na podlahu spolujezdce umístit nějaký kbelík, kam to bude odkapávat.......


Mám vyzkoušeno, že vydrží 2,5 hodiny bez problému. Ale hlavne se budu muset podivat, jestli se tam vubec polystyren na kilovku vejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...