Přejít na obsah

Zrcátka s blinkry


Petta

Doporučené příspěvky

No vypada na to na ty vrsky s tou linkou, ty snad melo jak rika Kláca prave Polo, nejaky Seaty a urcite jeste dalsi modely.

Jestli to jde bez uprav zamenit za Fabiacky nevim, ale mohlo by.

Pak je to docela dobra (a trosku draha - je to v laku?) varianta.

Ale co pak s dirama v blatniku?

Editováno: , autor: Maverick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by som mal dotaz na športová zrkadlá M-look. Aké máte s ni mi skúsenosti? Nerozumiem pojmu manuálne nastavovanie, je ako na sériovom alebo sa to nastavuje len priamo rukou sklo zrkadla. Dizajnom sa mi celkom pozdávajú ale pred výmenou by som rad vedel aké máte s ni skúsenosti.

Ďakujem.

Když koupíš manuální tak se skutečně nastavujou jenom hejbánim přímo sklem zrcátka, nikoliv zevnitř. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by som mal dotaz na športová zrkadlá M-look. Aké máte s ni mi skúsenosti?

Já bych je moc nedoporučoval, protože ta činná plocha těch zrcátek je poměrně malá a moc v nich toho vidět není - hlavně v levém zrcátku, protože v pravém toho není moc vidět ani u origo. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
:help: Zdravím všechny. Koupil jsem si chromované tunning zrcátka s blinkry a potřeboval bych poradit, jak mám napojit elektriku, aby jsem měl napojenou zvlášť levou a pravou stranu. Když to napojím na výstražné, tak mi blikají obě zrcátka najednou. Taky se chci zeptat, jestli mi hrozí postih za to, že když na tom zrcátku právě nebliká směrovka, tak to má modré podsvícení. Při zapnutí směrovky to právě problikává ve stylu oranžová - modrá. Děkuji moc. PF 2008 Editováno: , autor: Mirek Velzel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:help: Zdravím všechny. Koupil jsem si chromované tunning zrcátka s blinkry a potřeboval bych poradit, jak mám napojit elektriku, aby jsem měl napojenou zvlášť levou a pravou stranu. Když to napojím na výstražné, tak mi blikají obě zrcátka najednou. Taky se chci zeptat, jestli mi hrozí postih za to, že když na tom zrcátku právě nebliká směrovka, tak to má modré podsvícení. Při zapnutí směrovky to právě problikává ve stylu oranžová - modrá. Děkuji moc. PF 2008

To tady opravdu nikdo není, kdo by mi poradil? Please!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za prve kdyz to napojis na blinkry tak prece neni problem, nebo na RJ

a za druhe jak te zastavi policajti tak to mas blbe a technickou to taky neprojde pokud to nema atest atd...aspon si myslim :)

Jenže jak se mám k těm blinkrům dostat? K bočním se dostanu, jen když sundám plastový podběh? Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Ahoj lidičky,

chtěl bych se koupit LED DIODOVÉ PŘÍDAVNÉ BLINKRY NA ZRCÁTKA. Nemůžete mi někdo poradit, jak bych je mohl zapojit?napadá mě je napojit na boční blinkry co jsou na blatníku, ale nevím jestli pujdou drátky od těch blinkrů nějak provlést ze zrcátek do dveří a pak dovnitř auta.

Jo a není to třeba zakázané ty blinkry?nebudou třeba problémy při technické?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidičky,

chtěl bych se koupit LED DIODOVÉ PŘÍDAVNÉ BLINKRY NA ZRCÁTKA. Nemůžete mi někdo poradit, jak bych je mohl zapojit?napadá mě je napojit na boční blinkry co jsou na blatníku, ale nevím jestli pujdou drátky od těch blinkrů nějak provlést ze zrcátek do dveří a pak dovnitř auta.

Jo a není to třeba zakázané ty blinkry?nebudou třeba problémy při technické?

jestli maj atest tak by neměl být problém jíná auta je tam maj z výroba jen jak píšou kluci vejš nee modrá!!!! :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
je zakázáno citovat předešlý příspěvky

Muzu ti poradit z vlastni zkusenosti. Asi nejednodusi to bude na pojit na RJ. Ale ja to resil na svem predchozim aute Opel vectra uplne jednoduse nathnul jsem si kabliky od predniho blikace pres blatnik kabel protahnul ho nad podbehy a zapojil do zrcatek.Ukostril jsem to nekde na dverich .. A nikde nic videt nebylo a fungovalo to jen kdyz fungoval rpedni blikac. Takze jednoduche zapojeni . Jenze s tou modrou bud tu modrou vypoj nebo ty zrcatka rovnou zahod. Prvni chlupatej te omete. Ze to nema atest 8sd a muze to mit TUV kolik chce proste u nas jedine do vyroby nebo atest 8SD. :palec2:

A stou STK. S tim tam ani nechod. Me z ni vyhodil jen za to ze mam mit na aute jen 4 blinkry a ne 6 a kdyz jsem mu vysvetloval ze pocet blinkru je podle vybavy. Vectry meli ruzen vybavy an ektere i blikry na blatnicich. tak ho to nezajimalo. Ani to ze to je ve tme lepe videt odbocovani ze to je pro bezpecnost provozu nezajem musel jsem to sundat sundat adaptery dat tam puvodni lopaty pac jsem mel M3 zrcatka a znova na technickou. A jeste me vyrazil za podsviceni vozidla cervenou barvou s tim ze to je spatna elektro instalaci. A ja na to jak spatnou mam to na tlacitko zvlast zapojene venkovni kabely jsou vode vzdorne neonove trubice taky Je to pres pojistku a svitim s tim jen kdyz vozidlo stoji coz ze zakona lze. Nezajem spatna elekto instalace aven a jeste se divil volant mel jsem tam oba volant asi 35 prumer malej a silnej a prej co to je za volant z multikary??? Ale ten prosel takze zadne svitidla na stk nebra t s seboua kdyz je tam budes mit a nebudes je mit zapojene tak te vyhodi jako meho kamrada ten je tam ty neony a nemel je zaple a vyhodil ho zas ze to nefunguje tak se pak z toho zblazni co plati a co ne . ALE VSEOBECNE CO NEMA ATEST 8SD A NENI OD VYROBY A NENI SCHVALEN O PRO PROVOZ NA NASICH KOMUNIKACICH NESMI NA AUTO. A NA SILNICI!!!! lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...