Přejít na obsah

FABIATICI - ČTĚTE!


cosby

Doporučené příspěvky

Takže kluci.Vám,kdo máte originální centrální zamykání s DO,mohu nabídnout upgrade Vaší Fábie o Alarm,který komunikuje po Can sběrnici,funguje spolu s orig.dálkovým ovladačem.Funguje bez čidla vnitřního prostoru(což někdy u Fábii dost zlobí),takže hlídá dveře,kapotu.Montáž trvá cca 45 minut,nikde do dveří atd. se netahají dráty,jelikož vše jde po Canu.Jako sirénu je možno použít klakson auta nebo externí sirénu.Vy,co máte pouze originál centrál na klíč,mohu nabídnout upgrade na orig.dálkové ovládání(vystřelovací klíče+komfortní jednotku) + alarm.

Informace co a jak a ceny poskytnu zájemcům na mail- cosby@centrum.cz !!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aby to mělo smysl - umí rozlišit otevření auta dálkou od otevření klíčem v zámku?, dálkou zamknu a pokud přijde borec a šroubovákem vypáčí a odemkne zámkem ve dveřích bude to houkat? nebo hlídá jen otevření dveří, tedy násilím - vypáčením?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u safe dveře zevnitř po rozbití okna neotevřu, tudíž mě zajímá jestli to jen hlídá dveře nebo rozlišuje způsob odemknutí, aby to mělo smysl muselo by to fungovat že pokud zamknu dálkou a odemknu klíčem - šroubovákem, auto řve, odemykám opět dálkou nic se neděje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co originál centrál upgrade na dálkáč se sklopnými klíči, pořád nic?

Tady nééé, držte se pokud možno tématu ;)

Děkuji a dotazy už budu zodpovídat na mailu včetně ceny,která si myslím je příznivá,určitě lepší než nejlevnější alarm co umí spolupracovat s orig. DO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když navážu na Jakra... Origo alarm funguje tak, že pokud zamknu dálkou, odemknu klíčem (nebo šroubovákem) a otevřu dveře, tak alarm začne řvát až po 30ti sekundách. Pokud do té doby zapnu zapalování (deaktivuji imobilizér), tak to řvát nebude. To je hlavní nevýhoda origo Škoda alarmů. Za 30 sekund je rádio i zloděj fuč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to tak,ale nevím proč.Pokud ale otevře jiné dveře než řidičovy,začne to řvát hned

Je to právě kvůli tomu, aby jses dostal do auta bez houkání, pokud selže dálka. Je to popsané i v návodu k autu. Vyřešit se to dá asi jen zaslepením a deaktivací zámku řidiče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když navážu na Jakra... Origo alarm funguje tak, že pokud zamknu dálkou, odemknu klíčem (nebo šroubovákem) a otevřu dveře, tak alarm začne řvát až po 30ti sekundách. Pokud do té doby zapnu zapalování (deaktivuji imobilizér), tak to řvát nebude. To je hlavní nevýhoda origo Škoda alarmů. Za 30 sekund je rádio i zloděj fuč.

jj, přesně o toto mi jde, toto mi vadí, na toto jsem se možná kostrbatě ptal. Zaslepit zámek řidiče nechci, mám jen ten, spolujezdce nemám, pokud bych ho tam měl pak klidně zruším ten u řidiče.

Editováno: , autor: JaKr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak pánové, dneska jsem si udělal pětisetkilometrový výlet na severní Moravu a i v tom humus počasí mi to rozhodně stálo za to-za hodinku a kousek mám z obyč. centrálu centrál s dálkou, k tomu dva úžasné sklopné klíče, s jedním si zrovna teď hraju, a navíc alarm, který už jsem vyzkoušel na nic netušící rodině :D

Díky cosby a kloubouk dolů!

:skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...