Přejít na obsah

Blikac v bocnim zrcatku


koudy_123

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

měl jsem stejný problém s levým blinkrem, kdy už úplně krajní LEDky nesvítily vůbec a ty uprostřed jen trochu.

Diagnostika mi ale nikdy chybu nevyhodila a do nedávna jsem si myslel, že tam ani kontrola není.

Kdyby to bylo prasklým kabelem v průchodce, tak by určitě nefungoval vůbec.

Jediné řešení bude rozebrání zrcátka a výměna celého modulu blinkru.

Bohužel demontáž blinkru je v celém procesu až ten poslední krok a celé zrcátko se tak musí odstrojit.

Navíc, když jsem vyměnil ten na levé straně, svítil víc než ten pravý, tak jsem nakonec měnil oba.

Kupoval jsem sice originál, ale po těch letech i ten "dobrý" už svítil jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podstupoval jsem to před dvěma lety. Blikala jedna ledka a na druhém dvě problikávaly. Kupoval jsem rovnou dynamické. V ČR koupíš oba cca za 1.400 Kč, ale je to tak, že to někdo koupí v Číně a tady to prodává. Pořídil sem si je proto přímo z Aliexpressu za 400 Kč a namontoval podle videa, který jsem dal koudy_123.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Nechtel jsem delat obe zrcatka, tak jsem koupil original, ktery je  kupodivu vyrobeny v cine. No nic. Zrcato rozebral, blikac vymenil. Blika, chyba zmizela. Jedina vada na krase byl jeden ukrouceny sroub, ktery drzi spodni cernou cast zrcatka k duralove kostre. Ale jeden tam jeste zbyl, takze jsem to slozil a nic neodvrtaval. Doufam, ze druha strana jeste nejaky cas vydrzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...