Přejít na obsah

Nefunkčné Sparovanie vyhrievania sedadiel a volantu


Wjencik

Doporučené příspěvky

Zdravim, obraciam sa na vas ci niekto uz riesil nefunkcne Sparovanie vyhrievania sedadiel a volantu? (MR 2019) Bol som s tym uz v SA a vramci reklamacia povedali ze opravili ale neopravili, sprava sa to rovnako. Symptomy su nasledovane: neda sa vypnut/zapnut sparovanie teda niekedy to ide (kedze to tvrdili aj v SA ze to ide) a zaroven sa neda volant samostatne zapnut pre vyhrievanie. Kazdy navrh ocenim kedze jedina moznost je to po 2x nechat v skodovke nech to riesia ale ocividne si nevedia dat rady. 

Editováno: , autor: Wjencik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Wjencik změnil název na Nefunkčné Sparovanie vyhrievania sedadiel a volantu

Ako restartujem climatronic mate namysli tovarne nastavenie Columbusu alebo nejak inak to viem resetovat? to ovladanie vyhrievania volantu poznam ale nefunguje mi ked tu ikonu volantu kliknem. Ako som pisal bolo to "opravovane" aj v Skodovke a nepomohlo tak ma zaujima v com to viazne....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...