Přejít na obsah

Tak jsem si půjčil Fábku


MichalJ

Doporučené příspěvky

Je mi to líto. Mně zas někdo (ani mu nemůžu přijít na jméno) udělal rysku přes zadní dveře a blatník a to jsem si jenom odskočil do obchodu! To bolelo na srdci a na duši! Já ho tak dopadnout !!!!! To bylo na začátku listopadu, i to moje auto se urazilo a hned na to jsem začal mít problémy s elektrikou, které jsem dosud nevyřešil, ale jsem objednaný v servisu - sice až v lednu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímnou soustrast, to nasere :angry: Se taky bojím dne, kdy se důvěrněji potkám s nějakým blbem, co do mě šťouchne <_< A tajně se modlím, aby se to nikdy nestalo...

By se z toho ta svlečna měla aspoň nějak vykou......pit :) Ne, že by to pak bolelo auti nebo tatíka míň, ale aspoň pro Tebe by to byla malá náplast... Ale jinak je mi auti i Tebe líto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak auto je opravený a vypadá skoro líp než před tím. Nový nárazník, blatník, světlo, podběh, přední pneu. Plus lak na kapotu a druhý blatník. Cena 36 000 Kč. Vše platí pojišťovna pouze u pneu se řeší nějaká amortizace. Můžu pochválit Autoservis Suchý - Znojmo - kvalita a rychlost.

Editováno: , autor: MichalJ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak auto je opravený a vypadá skoro líp než před tím. Nový nárazník, blatník, světlo, podběh, přední pneu. Plus lak na kapotu a druhý blatník. Cena 36 000 Kč. Vše platí pojišťovna pouze u pneu se řeší nějaká amortizace. Můžu pochválit Autoservis Suchý - Znojmo - kvalita a rychlost.

Moc pekny, hlavne ta rychlost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...