Přejít na obsah

Nefunkční tempomat a boční zadní brzdová světla - chyba P0571


osirotek

Doporučené příspěvky

Zdravím, na palubní desce mi u Fabie 2 svítí kontrolky EPC a ESP, diagnostika vyhazuje chybu P0571 - "Cruise Control/Brake Switch A Circuit Malfunction". Nefunguje tempomat a boční zadní brzdová světla. Středové brzdové světlo po zapnutí zapalování lehce svítí, při zmáčknutí brzdového pedálu se normálně rozsvítí. Bude problém ve spínači brzdových světel, nebo to mám hledat spíš někde v kabelech? Pojistky jsou v pořádku, žárovky v bočních zadních brzdových světlech taky v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vyřešeno - žárovky nakonec nebyly v pořádku. Kontroloval jsem je předtím pouze vizuálně a nepřišly mi prasklý. Nakonec mi to nedalo a zkusil jsem jednu vyměnit a ejhle - budiž světlo. Žárovky jsem dal obě nový, chybu vymazal a všechno funguje jak má - světla svítí, tempomat taky fachá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...