Přejít na obsah

"zkontrolujte pravé koncové mlhové světlo"


LukeLuk

Doporučené příspěvky

Zdravím přátelé, mám tu prekérku která mě trápí posledních 14 dní. 

Vybíhá mi chyba "zkontrolujte pravé koncové mlhové světlo" . Žárovku jsem dal novou(vč. Záměn za levou) očistil jsem kontakty od oxidace, promazal, přihl packy a stále chyba setrvává. Zpětné světlo funguje bez problému. - někdy chyba nevyskočila,kdyz jsem tam dal více oleje na kontakty ale po dalším startu opět chyba. 

Zkoušel jsem napětí přeměřit a proud do toho nějaký jde.

Děsím se, že by se poškodil svazek u twindooru. Máte někdo zkušenost? Jsem celkem v tomhle puňťa a brutálně mě vytáčí, když svítí kontrola, která by neměla.

Jedna se o SII sedan/lifback R. V. 2009 2.0 TDI 125kw CBBB 4x4 

Děkuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

nedávno jsem řešil to samé u liftbacku 3.6 2011.

Byl zlomený drátek v ohybu Twindooru.

Je třeba rozebrat plasty na levé straně, rozpojit kabely aby je bylo možné uvolnit, odmotat černou samolepící textilní pásku, nalézt zlomený drátek, udělat bypass (kousek původního kabelu v místě přerušení odstřihnout a naletovat nový kus kabelu).

A pak vše opět vrátit na původní místo a zadeklovat.

 

Je možné, že může být nalomeno i pár dalších drátků, tak je třeba s tím počítat a mít dostatek materiálu i na další případné opravy. Určitě to nikdo nechce rozebírat vícekrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...