Přejít na obsah

Sklopení zrcátka spolujezdce při couvání


Octavoušek

Doporučené příspěvky

Chtěl jsem se zeptat, nechal jsem si dokódovat sklopení zrcátka spolujezdce při couvání, ale nefunguje mi to. Nemám elektrické sedačky, tak nevím, jestli je tato funkce podporovaná jen ve spojení s el. sedačkou, nebo se to dá nastavit i bez ní. Prosím o radu, jak se to dá popř. obejít. Moc děkuji za odpovědi. Karoq MR 2022, style

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam Karoq 2023 Style. Skusal som to nakodovat cez Caristu aj Car Scanner. Nove hodnoty prijalo ale realne to nefunguje. Tiez nemam elektricke sedacky tak je mozne ze je to viazane na to. Cez kodovanie sa mi akurat podarilo pridat menu sklapania praveho zrkadla pri cuvani do Columbusu ale aj ked je tam zaskrtnute tak to nefunguje…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj postup byl následující. Nastartoval jsem,ovladač jsem přrpnul do polohy R,zařadil zpátečku,sklopil zrcátko do požadované polohy,zařadil na P,vypnul motor. Možná mám nějaký špatný postup. Po nastartování by se mělo zrcátko vrátit do normální polohy a po zařazení na R sklopit, ale nefunguje to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...