Přejít na obsah

Výrazne hučanie z motora 1.6MPI 75kw


Doporučené příspěvky

Dobrý deň, mám otázku, už dvakrát som spozoroval nepríjemny hlasný piskot alebo pipaci zvuk od motora. Prvýkrát sa mi to stalo po dlhsej jazde do kopca v mínusovych teplotách a následne státie na volnobehu pár pri zohriatom motore a z ničoho nič začal hluk v motore, skúsil som pridat plyn na volnobehu a piskot prestal a keď klesli otáčky pod 1000 zvuk opat prisiel a tak som este raz zopakoval a prestalo to az ked som sa na jednotke pohol a pomaly klesavo odišiel ten zvuk. Dnes sa mi to stalo druhýkrat, vonku je teplejsie, zohriaty motor a takisto cesta do kopca a následne státie na parkovisku (cca 10 min.) začalo a po pridani plynu prestalo. Nestihol som to natočiť. Mám chrobáky v hlave a neviem si odpovedať na tento problém. Viete mi prosím niekto poradiť alebo aspoň naviesť na správnu cestu? Ďakujem

Editováno: , autor: Adam Š.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Adam Š. změnil název na Výrazne pískanie z motora 1.6MPI 75kw
  • Adam Š. změnil název na Výrazne hučanie z motora 1.6MPI 75kw

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...