Přejít na obsah

Schránka pod sedadlo


ghkim

Doporučené příspěvky

Čaute, bol som u predajcu Škoda a tvrdia mi, že nie je možné dokúpiť odkladaciu schránku pod sedadlo spolujazdca. Sedadlo spolujazdca je manuálne (síce výškovo nastaviteľné) a miesta je pod ním dosť. Na nete som našiel len PR kód QE5. Viete mi niekto pomôcť, prosím.

 

V minulosti som si ju objednal a aj namontoval do F3 (pod šoféra), kolega do O2 a kamarát do O3. Neverím že do O4 by mal byť nejaký problém.

 

Ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, máme ďalší poznatok.

A vie niekto aj prečo sa neskôr už nedodávala?

Viete sa niekto dostať k číslu na základe ktorého to viem objednať? 

Prípadne či by sa tam nedala namontovať z inej škodovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toto je jediné číslo ku ktorému som sa dostal.

 

 

IMG_1288.jpeg

 

EDIT

čo sa ale týka praktického využitia tejto schránky, tak je to dosť obmedzené. Ledva som tam natlačil jednu reflexnú vestu.

Editováno: , autor: lubos23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mělo by jít o schránku s číslem: 8K0 882 602 B 4PK pod spolujezdce a 8K0 882 601 B 4PK pod řidiče.

V obou případech manuální sedadla se standardním černým oplastováním.

V béžovém provedení se potom index na konci liší a místo 4PK je CE3.

Pro montáž je navíc potřeba 4x N 900 880 03 (plechová matice) a 4x N 907 371 05 (šroub).

Můj zdroj si úplně jistý bohužel nebyl, ale nic lepšího se mi zjistit nepodařilo.

A jelikož díly nejsou uvedené v žádném katalogu pro O4, nemám tuto informaci jak ověřit.

Číslo dílu je na schránce uvedené nahoře, takže bez demontáže se k němu nedá dostat.

Když jsem ale aspoň porovnával fotky schránky s tímto číslem a té v O4, sedí to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Schránky sedí vizuálně, ale číslo bez demontáže ověřit nepůjde.

To že by mělo jít o schránku z některých modelů Audi taky souhlasí.

Pokud někdo s O4 nebude ochotný schránku vyndat a podívat se na číslo nahoře, úplná jistota nebude.

Pro porovnání sedadlo z O4 s osazenou schránkou a ta zmiňovaná v předchozích příspěvcích.

O4_sedadlo_spolujezdce_schranka.thumb.jpg.2cd00d6b88b229de2ebfeca21be048b6.jpg8K0882602B4PK.thumb.jpg.181f1ebae934f49a81db05ad9207a671.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...