Přejít na obsah

vytahování el. okna


Majký

Doporučené příspěvky

nazdárek mám problém zda se snažím vytáhnout okno u řidiče tak okno vyjede a zase sjede do 1/3 musím ho vytahovat po kouskách. někdy to ani nereaguje na automat vytažení - jinak zda ho vytahuji klíčkem v zámku tak je vše OK. může to dělat ovladač nebo čidlo na dovření okna? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no z 10 pokusů 9x se zatáhne a hned zase sleze do té 1/3 na 10 to je ok (tedy jak kdy) dle mého to bude nějaké tlakové čidlo ale netusím kde tam je nebo jak ho nastavit.

Zkusil jsi udělat základní nastavení dojezdů? Třeba klíčem. Odemčeš , v odemčené

poloze podržíš a po sjetí oken podržíš min 3 vteřiny. Zamčeš, v zamčené poloze podržíš, okna se zavřou a držíš min 3 vteřiny.

Toto nastavení se dělá třeba po odpojení akumulátoru.

Máš to popsáno v návodu od vozidla

Editováno: , autor: Pepa007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k tým deflektorom... ja mám teraz na aute už tretie.

prve som mal ani neveim akej značky, tam mi okno zliezalo len občas...ale už zdobia auto niekomu inemu, ukradli mi ich

potom som kupil Team HEKA, sú pekné, ale tí poliaci to nejak odflakli a urobili ich menšie a vobec mi tam nedržali...tak som ich dal dole.

potom som kupil origo škodovacke a musim povedať že su naj. perfektne držia a spôsob ich uchytenia zaručuje že okno nezlezie pretože deflektor ako je zasadený je vyšponovaný od okna.

back k prispevku... nemaš to ešte v záruke?

inak ked okno dochadza už hore neni počuť nejaky zvuk žeby do niečoho narazilo?

ono je možné že aj tie kolajničky budu doondene v tej hornej polohe...chcelo by to dvere rozobrať a pozrieť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...